herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

786/2013 w sprawie anonimu dot. działalności PCPR w Myśliborzu

Zgłoszona przez Pana Wojciecha Wojtkiewicza interpelacja na XXXVII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu dnia 27 czerwca 2013r.

 

w sprawie anonimu dot. działalności PCPR w Myśliborzu:

 

Treść zapytania:

 

Ostatnia sprawa dot. listu anonimu dot. działalności PCPR. List został skierowany do radnych Rady Powiatu, wysłany pocztą, napisany na komputerze. Pisała to osoba, która ma dostęp do dokumentów w PCPR i może je korygować w Starostwie Powiatowym. List dotyczy nieprawidłowości związanych z wyjazdami służbowy i delegacjami w projektach.

Czy Starosta otrzymał takie pismo i czy podjęto jakieś kroki dot. sprawdzenia tych zarzutów. Ze względu na precyzję zawartych informacji warto te kwestie sprawdzić.

 

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

 

Starosta Myśliborski – Arkadiusz Mazepa

odnośnie tematu dot. anonimów, który otrzymali radni przekazał, że Starosta również otrzymał taki anonim i podjął odpowiednie działania w tym zakresie. Została wysłana do jednostki kontrola w szerszym zakresie, niż zostało to opisane w anonimie. Po analizie protokołu z kontroli zostały podjęte decyzje w tym temacie. Odpowiednie organy ścigania zostały o tym fakcie powiadomione. Decyzja w tej sprawie leży teraz po stronie organów ścigania.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 18-09-2013 07:48
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 18-09-2013
Ostatnia aktualizacja: - 18-09-2013 07:48