herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

778/2013 w sprawie realizacji remontu drogi wojewódzkiej nr 26 na terenie miasta Myślibórz wzdłuż ul. Łużyckiej, Ogrodowej i Celnej

Zgłoszona przez Pana Tadeusza Maćkałę interpelacja na XXXVII sesji Rady Powiatu
w Myśliborzu dnia 27 czerwca 2013r.

 

w sprawie realizacji remontu drogi wojewódzkiej nr 26 na terenie miasta Myślibórz wzdłuż ul. Łużyckiej, Ogrodowej i Celnej:

 

Treść zapytania:

 

Proszę o interwencje na piśmie w sprawie realizacji remontu drogi wojewódzkiej nr 26 na terenie miasta Myślibórz wzdłuż ul. Łużyckiej, Ogrodowej i Celnej.  Remont, który został rozpoczęty w 2012 roku polegający na wykonaniu kanalizacji deszczowej po którym ulica została pozostawiona w bardzo złym stanie.  Jest już rok 2013, a inwestycja w dalszym ciągu jest niedokończona.

Wnioskuję, aby zwrócić się na piśmie do GDDW w Koszalinie o interwencję w tej sprawie i poinformowanie mnie o podjętych działaniach. 

 

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

 

Starosta Myśliborski – Arkadiusz Mazepa

w zakresie remontu drogi przy ul. Łużyckiej i wykonania chodnika poinformował, że działania w tej sprawie zostały podjęte już dawno. Przeprowadzano analizy, ale tematu nie załatwi się w rok, bo jest to poważna sprawa i tę inwestycję należy wykonać w taki sposób, aby na lata służyła mieszkańcom.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 18-09-2013 07:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 18-09-2013
Ostatnia aktualizacja: - 18-09-2013 07:40