herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

776/2013 w sprawie realizacji remontów i inwestycji drogowych na terenie Powiatu Myśliborskiego

Zgłoszona przez Pana Tadeusza Maćkałę interpelacja na XXXVII sesji Rady Powiatu
w Myśliborzu dnia 27 czerwca 2013r.

 

w sprawie realizacji remontów i inwestycji drogowych na terenie Powiatu Myśliborskiego:

 

Treść zapytania:

 

Na sesji w miesiącu styczniu 2013 r. w odpowiedzi na moją interpelację w zakresie remontów dróg powiatowych przekazano, że zostanie ustalony harmonogram dot. naprawy dróg powiatowych na rok 2013. Termin już upłynął, a harmonogramu w dalszym ciągu nie ma.

 

W WPF widać kolejną inwestycja, a dot. to drogi w m. Różańsko. A kiedy Starosta zajmie się remontem drogi w m. Sulimierz. Inwestycja została rozpoczęta w I kadencji i do dnia dzisiejszego nie została ukończona. Nie widać nawet środków finansowych na ten cel.  Stwierdził, że dba się o drogi w Gminie Dębno, a już Myślibórz się pomija. w bardzo złym stanie jest np. droga na odcinku Czerników - Golenice, Golenice - Kierzków, Kierzków - Krusze, w m. Chłopowo, w m. Sulimierz. Niezbędny jest remont chodnika wzdłuż ul. Łużyckiej do m. Myśliborzyce.

 

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

 

Starosta Myśliborski – Arkadiusz Mazepa

w kwestii pytań i wniosków w zakresie realizacji remontów i inwestycji drogowych zauważył, że Zarząd obecnej Kadencji bardzo zabiega o remonty dróg wojewódzkich i krajowych na terenie Powiatu. Wiele prac zostało już wykonanych. W dalszym ciągu podejmowane są działania, aby poprawić stan dróg.

Odnośnie przedstawienia radnym harmonogramu - informacji w zakresie realizacji remontów dróg i bieżącego utrzymania od początku wiosny do końca lata poinformował, że taka informacja zostanie przedłożona w miesiącu wrześniu br.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 18-09-2013 07:39
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 18-09-2013
Ostatnia aktualizacja: - 18-09-2013 07:39