herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

769/2013 w sprawie przedstawienia analizy ekonomicznej dot. rozwiązania ZPOW "Szkuner" w Myśliborzu

Zgłoszona przez Pana WSojciecha Wojtkiewicza  interpelacja na XXXVII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 27 czerwca br.

 

w sprawie przedstawienia analizy ekonomicznej dot. rozwiązania ZPOW „Szkuner” w Myśliborzu

 

Treść zapytania:W kwestii udzielenia odpowiedzi na interpelację w zakresie rozwiązania ZPOW „Szkuner” w Myśliborzu p. A. Prill Wicestarosta przekazała, że połączenie obu placówek w Zespół było nieekonomiczne. W związku z tym jest prośba, aby Pani Wicestarosta przedstawiła analizę finansową. W dokumentach źródłowych nie ma żadnej analizy, ale jeśli taka została przygotowana, to zwrócę się z wnioskiem o udostępnienie tej informacji.

 

Treść udzielonej odpowiedzi :

Informuję, że Starostwo Powiatowe w Myśliborzu dysponuje sprawozdaniami finansowymi wszystkich podległych placówek, które są podstawą wyciągania wniosków i tworzenia opinii o realizacji powierzonych zadań. Nie zawsze występuje zatem potrzeba zlecania odrębnych analiz, które i tak sporządzane byłyby na podstawie dostępnych dokumentów, tj. sprawozdań.

W poprzedniej interpelacji użyto zwrotu „działanie nieekonomiczne” na podstawie porównania dochodów i liczby korzystających z bazy DWD w roku 2011, gdy funkcjonował on w strukturze ZPOW  „Szkuner” i 2012 roku, gdy DWD funkcjonował jako odrębna placówka. Powyższe nie wymagało zlecania odrębnych analiz efektywności pracy placówki.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 09-08-2013 08:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 09-08-2013
Ostatnia aktualizacja: - 09-08-2013 08:25