herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

767/2013 w sprawie dotacji na projekt "Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Myśliborskim poprzez wyposażenie sal do praktycznej nauki zawodu w ZSP Nr l w Barlinku, ZSP Nr 2 w Barlinku i ZSP Nr 3 w Myśliborzu"

Zgłoszona przez Pana Tadeusza Maćkałę  interpelacja na XXXVII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 27 czerwca br.

 

w sprawie dotacji na projekt „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Myśliborskim poprzez wyposażenie sal do praktycznej nauki zawodu w ZSP Nr l w Barlinku, ZSP Nr 2 w Barlinku i ZSP Nr 3 w Myśliborzu”:

 

Treść zapytania: Dotacja na projekt „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Myśliborskim poprzez wyposażenie sal do praktycznej nauki zawodu w ZSP Nr l w Barlinku, ZSP Nr 2 w Barlinku i ZSP Nr 3 w Myśliborzu” została przyznana w 2010 r., a realizacja projektu przypadła na lata 2010-2011. W ramach projektu wyposażono pracownie w ZSP nr l w Barlinku, ZSP nr 2 w Barlinku (obecnie ZSP nr l w Barlinku) i ZSP nr 3 w Myśliborzu.

 

Treść udzielonej odpowiedzi :

Potwierdzam, że w ramach w/w projektu zakupiono sprzęt do ZSP nr 1 w Barlinku,

ZSP nr 2 w Barlinku i ZSP nr 3 w Myśliborzu.

W związku z brakiem dokładnie sprecyzowanego zapytania proszę o skontaktowanie się z Biurem ds. Planowania i Realizacji Inwestycji, celem uzyskania szerszych informacji dotyczących tego projektu.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 09-08-2013 08:23
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 09-08-2013
Ostatnia aktualizacja: - 09-08-2013 08:23