herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

685/2013 w sprawie remontu sali gimnastycznej przy ZS w Myśliborzu

Zgłoszona przez Pana Wojciecha Wojtkiewicza interpelacja na XXXIV sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 21 marca br.

w sprawie remontu sali gimnastycznej przy ZS w Myśliborzu

 

 

Treść zapytania:

olejna kwestia dotyczy remontu sali gimnastycznej przy ZS w Myśliborzu. Sprawą zajmowała się dość długo Kancelaria prawna. Została wydana w tej sprawie opinia prawna. Wnioskowałem swego czasu, aby Komisja Rewizyjna przeprowadziła kontrolę w tym zakresie. Z uzyskanych informacji oraz dokumentów wynika, że dach, który kosztował 1.000.000 zł to nie wszystko, potem trzeba było wymienić podłogę w III kadencji. Ze zdjęć, które są w posiadaniu Starostwa wynika, że płyty OSB położone są pojedynczo, a kosztorys mówił o położeniu krzyżowym (podwójnym). Czy Zarząd zajmie się poważnie tą sprawą? Czy wystąpiono do wykonawcy o zwrot środków? Niech służby Starostwa sprawdzą, czy podłoga została wykonana zgodnie z kosztorysem.

Treść udzielonej odpowiedzi :

W nawiązaniu do wcześniejszych odpowiedzi na zapytania radnych w przedmiotowej sprawie informuję po raz kolejny, że trwa procedura polubownego lub sądowego załatwienia sprawy, a  termin przedawnienia kończy się w 2016 r.   

Ponadto zostanie zlecona ekspertyza mająca na celu zbadanie zgodności wykonania podłogi z dokumentacją oraz ze sztuką budowlaną.  

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 10-04-2013 09:10
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 10-04-2013
Ostatnia aktualizacja: - 10-04-2013 09:10