herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

663/2013 w sprawie remontów i inwestycji drogowych

 

Zgłoszona  przez Pana Tadeusza Maćkałę interpelacja na XXXII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 30 stycznia br.

w sprawie remontów i inwestycji drogowych:

Treść zapytania:W ubiegłej kadencji Rady Powiatu opracowano projekt na budowę chodnika w m. Chłopowo. Kiedy ten chodnik zostanie wykonany?

Kiedy zakończy się remont drogi powiatowej w m. Sulimierz. Trwa już 14 lat, czy dalej będzie tyle trwał?

Co z remontem drogi powiatowej w m. Chłopowo, która po rzekomej naprawie jest w gorszym stanie jak przed remontem, tak twierdzą mieszkańcy tej miejscowości.

Kiedy planuje Pan remont dróg powiatowych w Kierzkowie oraz odcinka drogi powiatowej od m. Otanów do Sitna, która jest w bardzo złym stanie technicznym.

Kiedy zostanie zaplanowany remont drogi ora wykonany na odcinku od m. Pniów  w kierunku Chłopowa? Temat ten był przedmiotem prac I kadencji Rady Powiatu i do dziś jest zapomniany.

Kiedy zostanie wykonany remont drogi powiatowej na odcinku Czerników – Sarbinowo?

Kiedy zostanie zaprojektowany i wykonany chodnik w Myśliborzu przy ul. Łużyckiej w kierunku m. Myśliborzyce do granic m. Myśliborza? Nadmieniam że jest bardzo niebezpieczna, ponieważ posiada wiele zakrętów i usytuowana jest wśród wysokich nasypów. Był tam również wypadek śmiertelny, bo społeczeństwo naszego miasta i część gminy są zmuszeni jako piesi być uczestnikami jezdni.

Moje pytania na temat dróg i chodników w gm. Myślibórz są stawiane, ponieważ stanowią największą ilość w km, ze wszystkich dróg powiatowych w poszczególnych gminach, natomiast środki finansowe na ich remont są na trzecim miejscu.

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

Starosta Myśliborski - Arkadiusz Mazepa

poinformował, że po półroczu przedstawi Radzie Powiatu harmonogram prac dot. remontów i modernizacji dróg i chodników w kolejnych latach.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 28-03-2013 12:37
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 28-03-2013
Ostatnia aktualizacja: - 28-03-2013 12:37