herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

657/2013 w sprawie uruchomienia punktu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Dębnie

Zgłoszona  przez Pana Joannę Stąsiek-Janicką  interpelacja na XXXII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 30 stycznia  2013r.

 

w sprawie uruchomienia punktu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Dębnie.:

Treść zapytania: Poprosiła, aby Zarząd Powiatu podjął rozmowy z Inspektoratem ZUS
w Myśliborzu, aby ponownie uruchomić punkt Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Dębnie. Mieszkańcy Dębna byli swego czasu zadowoleni z faktu, iż taki punkt był otwarty raz w tygodniu. Taki punkt jest przede wszystkim potrzebny osobom, które nie są mobilne i mają trudności, aby dojechać do Myśliborza załatwiać swoje sprawy. Proszę poinformować mnie o podjętych decyzjach.

 

 

 

 

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

Informuję, że we wskazanej sprawie interweniowano w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie w kwietniu 2012r.

Uzyskano wówczas informację, że kierunkiem działań zakładu pozostaje zainteresowanie mieszkańców dostępem do usług elektronicznych, bądź kontakt telefoniczny z klientem.

Z uwagi na wniosek Pani Radnej ponownie podjęte zostaną starania o uruchomienie punktu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) w Dębnie. O aktualnym stanowisku ZUS-u w tej sprawie poinformuję Panią odrębnym pismem.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 26-02-2013 10:01
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 26-02-2013
Ostatnia aktualizacja: - 26-02-2013 10:01