herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

645/2013 w sprawie oszczędności uzyskanych po likwidacji Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Barlinku

Zgłoszona  przez Pana Ryszarda Wiśniaka interpelacja na XXXII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 30 stycznia  2013r.

 

w sprawie oszczędności uzyskanych po likwidacji Ogniska Pracy Pozaszkolnej   w Barlinku

Treść zapytania: Jakie oszczędności uzyska Powiat Myśliborski z tytułu przyszłej likwidacji Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Barlinku? Mówi się, że będą oszczędności, które będzie można przekazać innym jednostkom oraz, że przy „Szkunerze” Zespół będzie działał lepiej.

 

 

 

 

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

Zlikwidowanie placówki oświatowej OPP w Barlinku spowoduje zmianę zasad zatrudnienia dotychczasowych pracowników, o ile wyrażą taką wolę. Pracownicy Ci, będą docelowo zatrudnieni zgodnie z przepisami kodeksu Pracy na stanowiskach instruktorów. Takie rozwiązanie pozwoli na zwiększenie liczby realizowanych godzin zajęć pozalekcyjnych,
a także na poprawę jakości realizowanych zadań, dzięki czemu dzieci i młodzież będą nadal rozwijać swoje zainteresowania w zakresie nauki tańca pod opieką wykwalifikowanej kadry. Obecnie w placówce zadania realizowane są przez 1,67 etatu nauczycielskiego, co daje 22 godziny dydaktyczne. Po wprowadzeniu zmian 1,67 etatu będzie stanowiło 67 godzin do wykorzystania w pracy z dziećmi.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 26-02-2013 09:32
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 26-02-2013
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 26-02-2013 09:34