herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

644/2013 w sprawie umów z lekarzami specjalistami w zakresie konsultacji pacjentów

Zgłoszona  przez Pana Józefa Głuszko interpelacja na XXXII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 30 stycznia  2013r.

 

w sprawie umów z lekarzami specjalistami w zakresie konsultacji pacjentów

Treść zapytania: Lekarze specjaliści ze Szpitala w Dębnie, którzy chodzili na konsultacje do pacjentów nie mieli zapłacone za rok 2011. Na koniec roku 2011 Księgowa nie kazała wystawiać lekarzom Faktur, ponieważ z uwagi na trudną sytuację Szpital nie wypłaciłby Im tych pieniędzy. W związku z tym lekarze specjaliści w roku 2012 zaprzestali konsultacji w Szpitalu w Dębnie. Czy w bieżącym roku lekarze są oni wzywani, czy też nie? Czy są środki finansowe na ten cel?

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

Z informacji przedstawionych przez Prezesa Spółki Pani Magdaleny Małyska wynika, że nie posiada ona wiedzy w powyższym zakresie.

W chwili obecnej szpital posiada zawarte umowy ze specjalistami, którzy konsultują pacjentów w zakresach: psychiatrii, neurologii, ortopedii, okulistyki, dermatologii
i psychologii. Ponadto Szpital nie odnotowuje obecnie problemów z wzywaniem lekarzy innych specjalizacji niż zatrudnieni w szpitalu na konsultacje.

W związku z powyższym proszę o uszczegółowienie wskazanych przez Pana kwestii celem dokonania stosownych wyjaśnień w sprawie.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 26-02-2013 09:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 26-02-2013
Ostatnia aktualizacja: - 26-02-2013 09:30