herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

589/2012 w sprawie wykazu organizacji pozarządowych, które otrzymały dotację na realizację zadania

Zgłoszona  przez Pana Wojciecha Wojtkiewicza interpelacja na XXXI sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 19 grudnia 2012 r.

 

w sprawie wykazu organizacji pozarządowych, które otrzymały dotację na realizację zadania

 

Treść zapytania: Kolejne pytanie dotyczy zasady jawności. W związku z art. 34 ust. 1 pkt 8 ustawy o finansach publicznych zasada ta jest realizowana przez to, że jednostki udostępniają wykaz podmiotów z poza sektora finansów publicznych, którym ze środków publicznych została udzielona dotacja, dofinansowanie realizacji zadania lub pożyczka lub, którym została umorzona należność. Gdzie można się zapoznać z takim wykazem?

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

Informuję, że wykaz organizacji pozarządowych, które otrzymały dotację na realizację zadania zgodnie z „Programem współpracy Powiatu Myśliborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012” dostępne są na stronie internetowej Starostwa w zakładce - NGO oraz w Biuletynie Informacji Publicznych w zakładce – Otwarte konkursy ofert.  Informacje dostępne są również u Pełnomocnika Starosty Myśliborskiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 15-01-2013 10:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 15-01-2013
Ostatnia aktualizacja: - 15-01-2013 10:40