herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

571/2012 w sprawie powierzenia stanowiska Dyrektora OPP w Barlinku na okres 1 roku

Zgłoszona  przez Pana Wojciecha Wojtkiewicza interpelacja na XXIX sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 28 listopada 2012 r.

 

w sprawie powierzenia stanowiska Dyrektora OPP w Barlinku na okres 1 roku:

 

Treść zapytania:Kolejna sprawa dotyczy Ogniska Pracy Pozaszkolnej, wspaniałego zespołu. Pierwsza próba likwidacji nieudana, następnie jest ogłoszony konkurs na Dyrektora OPP. Wygrywa p. K. Czerwińska, powierza się jej stanowisko tylko na rok czasu. Odpowiedź została udzielona już na to pytanie dla radnego R. Wiśniaka, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Jest to kolejna manipulacja, chęci szczucia, podjudzania. Dlaczego tak się stało? Z czego to wynika? Jest zbyt słabe uzasadnienie powierzenia na rok/ Być może wynika to ze słabego przygotowania pracownika, który przygotowuje odpowiedzi dla Starosty. 

Przypominam, jak na rok czasu powierzono stanowisko Dyrektorowi ZS w Myśliborzu na okres 1 roku. w tym temacie było bardzo dużo pytań, były skargo opozycji do Wojewody.

Dlatego proszę wskazać jakie to przypadki zdecydowały o powierzeniu stanowiska Dyrektora OPP w Barlinku na okres 1 roku.    

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

 

Starosta Myśliborski - Arkadiusz Mazepa

przekazał, że Zarząd Powiatu dostosował się do zapisów ustawowych. Dodał, że jest to obecnie przedmiotem analizy Sądu Pracy w Choszcznie. W związku z tym nie ma potrzeby na chwile obecną na ten temat dyskutować.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 11-01-2013 10:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 11-01-2013
Ostatnia aktualizacja: - 11-01-2013 10:20