herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

560/2012 w sprawie podziału kompetencji pomiędzy Prezesem a Dyrektorem Szpitala w Dębnie

Zgłoszona  przez Panią Danutę Patkowską interpelacja na XXIX sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 28 listopada br.

 

w sprawie podziału kompetencji pomiędzy Prezesem a Dyrektorem Szpitala w Dębnie

Treść zapytania:Podobnie jeśli chodzi o sprawę dot. wypowiedzeń w szpitalu w Dębnie. Na dzień kiedy pytałam wiadomym było, że nie funkcjonowała już kuchnia w Szpitalu  i wypowiedzenia zmieniające były faktem. Czy jest to prawda, czy kłamstwo? Uważam, że odpowiedź jest kłamliwa.

Dodatkowo chciałabym się dowiedzieć jaki jest podział kompetencji pomiędzy Prezesem,  a Dyrektorem. Kto za co odpowiada,  kto rządzi w Szpitalu w Dębnie.

 

 

Treść odpowiedzi :

Z informacji uzyskanych od Dyrektora wynika, że wypowiedzeń w Szpitalu w Dębnie nie było. Kuchnia szpitalna została faktycznie zlikwidowana, natomiast pracownicy w drodze porozumienia zostali przesunięci na inne stanowiska pracy.

 

W odniesieniu do interpelacji z zakresu kompetencji Prezesa i Dyrektora, informuję, że Prezes stoi na czele Spółki Szpital w Dębnie i zgodnie z Kodeksem Spółek Handlowych, jako jednoosobowy zarząd, odpowiada za całokształt spraw związanych z działalnością spółki. Regulamin organizacyjny przewiduje w spółce funkcję Dyrektora operacyjnego, który zajmuje się bieżącą działalnością operacyjną szpitala.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 17-12-2012 08:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 17-12-2012
Ostatnia aktualizacja: - 17-12-2012 08:25