herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

556/2012 w sprawie przeprowadzenia kontroli w MOS "Szkuner" w zakresie inwentaryzacji zdawczo odbiorczej

Zgłoszona  przez Pana Wojciecha Wojtkiewicza interpelacja na XXIX sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 28 listopada br.

 

w sprawie przeprowadzenia kontroli w MOS „Szkuner” w zakresieinwentaryzacji zdawczo odbiorczej

Treść zapytania:Kolejna sprawa dotyczy inwentaryzacji zdawczo odbiorczej przygotowanej przez Komisję w Szkunerze. Poruszałem wcześniej sprawy przekazania majątku dla Dyrektora. w związku z tym składam wniosek do Komisji Rewizyjnej o zbadanie sprawy. Przekazanie majątku dla MOS-u, dwóch jachtów. Z publicznych jachtów mogli korzystać tylko uprzywilejowane osoby. Z dokumentów przedłożonych przez Dyrektora Szymczyka w 2005 roku wynika, że jachty są własnością MOS-u. w dokumentach i nowego Dyrektora - Cieleckiego znajdują się dokumenty źródłowe, z których wynika, że te jachty były własnością MOS „Szkuner”, ponieważ od 1993 roku wszystkie opłaty rejestracyjne ponosił MOS.
W związku z powyższym mam prośbę, aby przeprowadzić krótką doraźną kontrolę, kto dokonał przekazania jachtów i na jakiej podstawie to zrobiono.

 

 

Treść odpowiedzi :

Informuję, że wniosek w sprawie przeprowadzenia kontroli we wskazanym zakresie został skierowany do Komisji Rewizyjnej celem rozważenia możliwości realizacji.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 17-12-2012 08:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 17-12-2012
Ostatnia aktualizacja: - 17-12-2012 08:07