herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

536/2012 w sprawie reorganizacji Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Barlinku oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Barlinku

Zgłoszona  przez Pana Ryszarda Wiśniaka  interpelacja na XXVIII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 31 października br.

Treść zapytania: Jak wygląda stan reorganizacji OPP? Nie jest tajemnicą, że pokazał się list otwarty. Zarząd Powiatu również go otrzymał. Wracamy do stanu sprzed roku. Znów podobnie się zaczyna i rozpoczynamy ten sam chocholi taniec jeśli chodzi o OPP. Nie będę tłumaczy czym jest Stowarzyszenie dla Powiatu pod względem promocyjnym.

Czy zakończone zostały prace prowadzone przez Zarząd Powiatu wraz z Burmistrzem Barlinka dotyczące przejęcia zespołu. Stowarzyszenie Słoneczna Gromada jest Stowarzyszeniem niezależnym, nie przypada na nie subwencja oświatowa. Przydzielona jest ona jedynie na OPP. Zespołu nikt przejąć nie może. Czy Burmistrz Barlinka przejmie również Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Barlinku i na jakich warunkach i zasadach?

 

w sprawie reorganizacji Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Barlinku oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Barlinku

W chwili obecnej prowadzone są spotkania i rozmowy z burmistrzami i wójtami Gmin
z terenu Powiatu Myśliborskiego w sprawie przejęcia zadań realizowanych przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne w zakresie ich dotychczasowego działania. Nie zostały jeszcze podjęte w tej sprawie decyzje.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 20-11-2012 08:28
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 20-11-2012
Ostatnia aktualizacja: - 20-11-2012 08:28