herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

533/2012 w sprawie wykonania zwężenia dróg w miejscowości Lutówko, gm. Barlinek

Zgłoszona  przez Pana Cezarego Krzyżanowskiego  interpelacja na XXVIII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 31 października br.

Treść zapytania: Wniosek o ujęcie w budżecie środków finansowych z zajęcia pasa drogowego na wykonanie zwężenia dróg w miejscowości Lutówko, aby spowolnić ruch
i poprawić bezpieczeństwo mieszkańców.

 

 


w sprawie wykonania zwężenia dróg w miejscowości Lutówko, gm. Barlinek

Chcąc podnieść bezpieczeństwo mieszkańców powiatu i użytkowników ruchu drogowego podjęte zostaną działania obejmujące możliwość zastosowania elementów spowalniania ruchu w postaci wysp i azyli dla pieszych w miejscowości Lutówko oraz innych miejscach na terenie powiatu.

Koncepcje sporządzone w oparciu o obowiązujące przepisy zostaną skonsultowane
z zainteresowanym gminami i mieszkańcami.

W roku budżetowym 2012 realizacja rzeczowa zadania z uwagi na długotrwałe procedury związane z pozyskaniem niezbędnych uzgodnień (zgłoszenie robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę, uzgodnienie projektu stałej organizacji ruchu) nie jest możliwa do zrealizowania.

Z chwilą zgromadzenia wymaganej dokumentacji oraz pozyskania wystarczających środków finansowych z zajęcia pasa drogowego w roku 2013 wniosek o realizację rzeczową zostanie ponownie rozpatrzony przez Zarząd Powiatu w Myśliborzu.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 20-11-2012 08:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 20-11-2012
Ostatnia aktualizacja: - 20-11-2012 08:24