herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

512/2012 w sprawie realizacji projektu "Termomodernizacji budynków użyteczności publicznej Powiatu Myśliborskiego"

Zgłoszona  przez Pana Tadeusza Maćkałę  interpelacja na XXVIII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 31 października br.

Treść zapytania: Na jakim etapie jest realizacja projektu „Termomodernizacji budynków użyteczności publicznej Powiatu Myśliborskiego”? Czy wpłynęły środki finansowe z tytułu realizacji w/w projektu? Jaki jest powód zmniejszenia planu finansowego modernizacji budynku Starostwa przy ul. Północnej 15 o kwotę 824.449,00 zł?

 

 

w sprawie realizacji projektu „Termomodernizacji budynków użyteczności publicznej Powiatu Myśliborskiego”:

 

Informuję, że w projekcie Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej Powiatu Myśliborskiego” do realizacji pozostały zadania termomodernizacyjne dotyczące budynków:

1)      sali gimnastycznej z częścią dydaktyczno- administracyjną przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku (obecnie ZSP Nr 1). 

2)      sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Myśliborzu

3)      warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku.

W uwagi na to, że do tej pory nie wpłynęły środki z realizacji projektu oraz z powodu złej sytuacji finansowej powiatu, realizacja ww. zadań została przesunięta odpowiednio na rok 2013 (sala gimnastyczna z częścią dydaktyczno- administracyjną przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Barlinku (obecnie ZSP Nr 1) i sala gimnastyczna przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Myśliborzu), oraz na rok 2014 (warsztaty szkolne przy ZSP Nr  1 w Barlinku). Powyższe zmiany spowodowały także konieczność zmniejszenia
w WPF wartości zadania pn: „Modernizacja budynku Starostwa przy ul. Północnej
w Myśliborzu” o kwotę 824.449 zł.   

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 15-11-2012 13:21
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 15-11-2012
Ostatnia aktualizacja: - 15-11-2012 13:21