herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

472/2012 w sprawie kontynuacji remontu i modernizowania drogi krajowej nr 23 Sarbinowo - Myślibórz w m. Barnówko i m. Ostrowiec

Zgłoszona  przez Pana Tomasza Jaremę  interpelacja na XXV sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 30 sierpnia br.

Treść zapytania:Moje pytanie dotyczy trwających nad budżetami na 2013 rok pracami w jednostkach sektora publicznego i zabezpieczenia środków finansowych na cele inwestycyjne i remontowe. Czy Starosta podjął jakiekolwiek czynności i działania w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie w sprawie kontynuacji remontu i modernizowania drogi krajowej nr 23 Sarbinowo – Myślibórz  w szczególności dotyczy to wsi Barnówko i Ostrowiec?Jak wiadomo w powyższych wsiach Gmina Dębno zakończyła budowę kanalizacji sanitarnej, a stan odcinka drogi krajowej nr 23 jest bardzo zły?

 

w sprawie kontynuacji remontu i modernizowania drogi krajowej nr 23 Sarbinowo – Myślibórz  w m. Barnówko i m. Ostrowiec

Treść udzielonej odpowiedzi:

Sprawa remontu i przebudowy drogi krajowej nr 23 jest monitorowana na bieżąco poprzez monity i rozmowy z zarządcą drogi. W chwili obecnej trwają jeszcze remonty odcinków trasowych polegające na wykonywaniu oznakowanie poziomego. Ponadto GDDKiA O/Szczecin ogłosiła przetarg na dalszy remont drogi krajowej nr 23 na powierzchni 4500 m2 (dł. ok. 0,75 km) z lokalizacją remontu do wskazania przez zarządcę na odcinku pomiędzy Dębnem, a Ostrowcem.

W celu ustalenia terminów dalszych robót zostanie wystosowane pismo do GDDKiA O/Szczecin.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 19-09-2012 10:50
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 19-09-2012
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 19-09-2012 10:50