herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

431/2012 w sprawie remontu drogi powiatowej w m. Sulimerz

Zgłoszona przez Panią Danutę Patkowską interpelacja na XXII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu dnia 27 czerwca 2012r.

w sprawie remontu drogi powiatowej w m. Sulimerz

Treść zapytania:Apeluję do ZP, aby wrócić do nagrywania sesji z takiego powodu (śmiechy na sesji, brak powagi). Czy ZP po wystąpieniu Starosty czuje się komfortowo. W IV kwartale robimy drogę w Sulimierzu. czy zostało to ustalone z radnymi,  z Zarządem. z protokołów nie wynika, aby było to z kimkolwiek ustalone.

 

 

 

 

Treść udzielonej odpowiedzi:

Informuje, że podjęte zostały działania w celu polepszenia stanu infrastruktury drogowej w pasach dróg powiatowych w m. Sulimierz polegające na wykonaniu wpustów ulicznych oraz remontów istniejących studzienek kanalizacyjnych. Realizację tych robót planuje się na III kw. br.

Z chwilą zabezpieczenia większej ilości środków finansowych pochodzących z zajęcia pasa drogowego, zakres robót zostanie rozszerzony o dalsze prace obejmujące między innymi wzmocnienie gruntowej części jezdni poprzez wykonanie poszerzenia z kruszywa łamanego, remontów cząstkowych nawierzchni brukowcowej, ścince pobocza.

Przedstawiony zakres prac obejmie odcinek drogi powiatowej nr 1575Z o długości ok. 500 m z kierunku Mostkowa do skrzyżowania z drogą nr 2108Z w kierunku Rokitna.

Rozszerzony zakres planowany jest do realizacji w IV kw. br.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 07-08-2012 08:11
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 07-08-2012
Ostatnia aktualizacja: - 07-08-2012 08:11