herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

397/2012 w sprawie harmonogramu realizacji projektu termomodernizacji budynku przy ul. Północnej 15 w Myśliborzu

Zgłoszona przez Pana Tadeusza Maćkałę   interpelacja na XXII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu dnia 27 czerwca 2012r.

 

w sprawie harmonogramu realizacji projektu termomodernizacji budynku przy ul. Północnej 15 w Myśliborzu

 

Treść wniosku:Ponieważ zbliża się termin zakończenia termomodernizacji budynku Starostwa  przy ul. Północnej 15 w Myśliborzu mam pytania: czy prace budowlane zaliczone do termomodernizacji tego obiektu są prowadzone zgodnie z harmonogramem? Wobec wielu moich interpelacji w roku 2010-2011 w tej sprawie, zapewniali mnie przedstawiciele Zarządu Powiatu że prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, a moje interpelacje w tej sprawie są nieuzasadnione. Natomiast moim zdaniem nie można było zrealizować tego zadania zgodnie z harmonogramem bez zabezpieczenia środków finansowych w kolejnych budżetach Powiatu. Stwierdził Pan że termin termomodernizacji tego modernizowanego budynku  przy ul. Północnej nr 15, nie będzie dotrzymany. Moje pytanie kieruję do Pana, kiedy mija się
z prawdą w tym temacie przedstawiając całej Radzie Powiatu, że nie ma żadnych zagrożeń w realizacji projektu termomodernizacji? Czy jest to moralne, a cały Zarząd posiada dobre samopoczucie jak i Pan, który nigdy nie zaprzeczył tym interpelacjom na obradach sesji Rady Powiatu. Ciągle Pan powtarza, że poprzednia Rada III kadencji nie zabezpieczyła środków finansowych na realizację termomodernizacji budynku Starostwa przy ul. Północnej 15, dlatego mam konkretne pytanie do Pana. Rada Powiatu w Myśliborzu III kadencji zgodnie z harmonogramem zaplanowała środki finansowe w budżecie Powiatu na realizację tego zadania oraz ujęła w wieloletnim planie inwestycyjnym, do dalszej realizacji i zakończenia tej inwestycji. Natomiast Rada Powiatu IV kadencji pod Pana kierownictwem, głosami koalicji dokonała autopoprawki w budżecie Powiatu i wyprowadziła tą inwestycję z kontynuacji.

 

 

 

 

 

Treść udzielonej odpowiedzi:

I

Informuję, że zgodnie z Harmonogramem Realizacji Projektu zakończenie robót związanych z termomodernizacją tego budynku zaplanowano na II kwartał 2012 r. Zgodnie z podpisaną umową z Wykonawcą w dniu 29.06.2012 r. zgłoszono gotowość do odbioru.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 17-07-2012 12:56
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 17-07-2012
Ostatnia aktualizacja: - 17-07-2012 12:56