herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

262/2012 w sprawie harmonogramu remontów cząstkowych na drogach powiatowych na terenie Powiatu Myśliborskiego

 

Zgłoszona przez Pana Ryszarda Wiśniaka  interpelacja na XVIII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu dnia 29 lutego 2012r.

 

 

 

w sprawie harmonogramu remontów cząstkowych na drogach powiatowych na terenie Powiatu Myśliborskiego:

 

 

 

Treść zapytania:W związku z tym, iż na dzisiejszej sesji była podjęta uchwała w sprawie zabezpieczenia środków finansowych na remonty cząstkowe dróg po okresie zimowym wnioskuję, aby Wydział Dróg dokonał przeglądu dróg powiatowych z określeniem harmonogramu prac w okresie wiosenno-letnim ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji na terenie Gminy Barlinek. Ponieważ następują uszkodzenia dróg powiatowych. Należy dokonywać bieżących kontroli, aby uniknąć większych uszkodzeń. Dodam, że w Barlinku jest obecnie realizowana bardzo droga inwestycja i wykonawcy uszkadzają drogi powiatowe podczas realizacji tej inwestycji, dlatego też trzeba pilnować, aby te uszkodzenia zostały naprawione. 

 

 

Treść udzielonej odpowiedzi:

 

 

Informuję, że objazdy dróg powiatowych w celu określenia stanu technicznego prowadzone są na bieżąco i kolejność napraw wynika z ich ważności jako ciągów komunikacyjnych   i stanu utrzymania.

W załączeniu przekazuję harmonogram remontów masą na zimno, emulsją asfaltową    i grysami na terenie Obwodu Drogowego Myślibórz obejmującego gminy Barlinek, Nowogródek Pomorski. i cześć gminy Myślibórz sporządzony na podstawie ważności ciągów komunikacyjnych i stanu ich utrzymania.

Zastrzega się, że harmonogram może ulec zmianie z uwagi na warunki atmosferyczne  oraz inne prace utrzymaniowe powstałe na skutek nieprzewidzianych zdarzeń.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 19-03-2012 08:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 19-03-2012
Ostatnia aktualizacja: - 19-03-2012 08:55