herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

163/2011 w sprawie opracowania projektu Czaplinek - Lychen:

 

Zgłoszona  przez Pana Wojciecha Wojtkiewicza interpelacja na XIV sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 21 grudnia 2011r.

 

Treść zapytania:

 

w sprawie opracowania projektu Czaplinek –Lychen:

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

 

Dokumentację techniczną będącą załącznikiem do wniosku o  dofinansowanie projektu pn.: „Czaplinek – Lychen 200 mil szlakiem Tysiąca Jezior poprzez miejscowości: Myślibórz, Dębno, Lipiany- budowa infrastruktury wodnej, pieszej, rowerowej, wypoczynkowej oraz Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Dębnie” – wykonywał projektant wobec którego Prokuratura Rejonowa w Myśliborzu prowadzi postępowanie karne. Aktualizacja dokumentacji nie została wykonana. Natomiast powodem wycofania się przez Powiat Myśliborski z projektu był brak środków finansowych w planie budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2012 r. 

 

 

1)      ustosunkował się do interpelacji radnego Wojciecha Wojtkiewicza w sprawie projektu Czplinek-Lychen szlakiem Tysiąca Jeziora.

 

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

 

Starosta Myśliborski – Arkadiusz Mazepa

poinformował, że częściowo została udzielona odpowiedź: środki finansowe zostały przeznaczone za zgodą Rady w poprzedniej kadencji na inne zadania. Dodał, że miasto Lychen zrezygnowało z projektu. W związku z taką samą sytuacją, niezależnie od decyzji Powiatu Myśliborskiego projekt nie byłby realizowany.

 

 

Uzupełnienie odpowiedzi na piśmie:

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 16-01-2012 13:17
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 16-01-2012
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 17-02-2012 08:30