herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

151/2011w sprawie poziomu bezrobocia i zwiększenia środków finansowych w 2012r. na aktywizację osób bezrobotnych ? kontynuacja interpelacji z poprzedniej sesji:

 

Zgłoszona  przez Pana Wojciecha Wojtkiewicza interpelacja na XII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 26 października br.

Treść zapytania :

sprawie poziomu bezrobocia i zwiększenia środków finansowych w 2012r. na aktywizację osób bezrobotnych – kontynuacja interpelacji z poprzedniej sesji:

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

 

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myśliborzu – Beata Stachurska – Wołk

poinformowała, że interpelacja złożona na poprzedniej sesji dotyczyła bezrobocia w Powiecie Myśliborskim oraz poziomu środków w roku ubiegłym na aktywizację bezrobotnych. Kolejno odczytała treść udzielonej odpowiedzi na złożoną interpelację. Dodała, że z danych sprawozdawczych na koniec września spadła liczba bezrobotnych, dlatego trudno, aby Starosta zwracał się do Ministra z prośbą o większe środki na aktywizację bezrobocia w Powiecie Myśliborskim. Stwierdziła, że odpowiedź w zakresie bezrobocia została udzielona w pełnym zakresie, ponadto stan bezrobocia w Powiecie omawiany był na sesji w miesiącu kwietniu br. Zauważyła, że odpowiedź odnośnie przyznanych środków dla bezrobotnych również została udzielona dla radnego. Ponadto poinformowała, że w odpowiedzi zostało zawarte stwierdzenie, że „z wstępnych zapowiedzi Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej wynika, że kwota środków przeznaczonych na aktywizację bezrobotnych w 2012 roku kształtować się będzie na poziomie 2011 roku.     

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 02-12-2011 14:12
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 02-12-2011
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 17-02-2012 08:29