herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

113/2011 w sprawie wizji lokalnej w Domu Wczasów Dziecięcych po ulewach. (kto będzie odpowiedzialny za ten stan rzeczy? czy Zarząd wie, że cała trzecia grupa jest wyłączona z przyjęć dzieci)

 


Zgłoszona przez Pana Wojciecha Wojtkiewicz interpelacja na XI sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 28 września br.


Treść zapytania :

 

  •  
  • w sprawie wizji lokalnej w Domu Wczasów Dziecięcych po ulewach. (kto będzie odpowiedzialny za ten stan rzeczy? czy Zarząd wie, że cała trzecia grupa jest wyłączona z przyjęć dzieci)


 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

 

 

Naczelnik Wydziału OKS – Mirosława Salasa

odnośnie pytania dot. przeprowadzenia wizji lokalnej w m. Kruszwin przez Zarząd Powiatu poinformowała, że Członkowie Zarządu dokonali takiej wizji. Zauważyła, że dnia 22 września w Starostwie odbyło się spotkanie z Dyrektorami placówek oświatowych – podczas którego rozmawiano o problemach i sytuacji w poszczególnych jednostkach i Dyrektor ZPOW „Szkuner” nie zgłosił, że ma wykluczone całe trzecie piętro. Dodała, że dnia 29.09. dokona wizji w budynku placówki. Zauważyła, że po raz kolejny dzieje się coś w jednostce, a nie jest to zgłaszane dla Wydziału OKS. Dodała, że ponownie w tym temacie przeprowadzi rozmowę z Dyrektorami placówek oświatowych.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 15-10-2011 19:32
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 15-10-2011
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 16-02-2012 12:40