herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

102/2011 w sprawie faktur wystawianych przez ZSP Nr1 w Barlinku dla Fundacji "Talent-Promocja-Postęp":

Zgłoszona  przez Pania Wojciecha Wojtkiewicza  interpelacja na XI sesji Rady Powiatu   w Myśliborzu z dnia 28 września  br

 

Treść zapytania :

 

 w sprawie faktur wystawianych przez ZSP Nr1 w Barlinku dla Fundacji „Talent-Promocja-Postęp”:

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

 

Pismem z dnia 19 maja 2008 roku (zalecenia pokontrolne) zobowiązano Dyrektora ZSP Nr 1 w Barlinku do podjęcia działań, które doprowadzą do ekonomicznego, zasadnego oraz zgodnego z prawem zabezpieczenia interesu szkoły wynikającego z zawartej umowy ze Szczecińską Fundacją Talent – Postęp – Promocja.

 

W roku 2010 pismem z dnia 26 kwietnia 2010 po ponownej kontroli zobowiązano Dyrektora do ujmowania w ewidencji księgowej faktur wystawianych przez ZSP Nr 1 w Barlinku dla SF TPP dotyczących kosztów na opłatę czynszu i c.o.

Odpowiadając na Pana zapytanie Dyrektor ZSP Nr 1 w Barlinku wyjaśnił, że obecnie ewidencja księgowa faktur wystawianych przez ZSP Nr1 w Barlinku dla CESZF ”T-P-P” dotycząca kosztów ponoszonych przez Fundację jest zgodna z zaleceniami pokontrolnymi.

Doprowadzono do zawarcia przez Fundację umów z ENEA i Spółdzielnią Wodną ”PŁONIA” co zmniejszyło koszty Szkoły  w opłatach za energię elektryczną i wodę.

Szczecińska Fundacja „T-P-P” nie zaakceptowała przedstawionych jej w 2009 i 2010 roku propozycji zmian umowy, nie wykluczyła jednak możliwości dalszych rozmów w tej sprawie.

Dalsze działania w przedmiotowym temacie będzie prowadził wydział merytoryczny Starostwa Powiatowego w Myśliborzu.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 07-10-2011 13:37
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 07-10-2011
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 16-02-2012 12:37