herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

97/2011w sprawie prowadzonego postępowania dot. obiektu stawowego

Zgłoszona  przez Pania Wojciecha Wojtkiewicza  interpelacja na XI sesji Rady Powiatu   w Myśliborzu z dnia 28 września  br

 

Treść zapytania :

 

 w sprawie prowadzonego postępowania dot. obiektu stawowego 

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

 

W sprawie obiektu stawowego  położonego na działce o nr ewid. 2/2, obręb Mostkowo, gmina Barlinek obecnie prowadzone są dwa postępowania administracyjne:

1.      Przez Starostę Myśliborskiego o cofnięcie lub ograniczenie bez odszkodowania pozwolenia wodno prawnego z dnia 26 lutego 2004 roku,  ważnego do 31 grudnia 2024 roku (znak: OSR 6223/1/04). Postępowanie to jest nadal prowadzone ponieważ organ wykonuje czynności kontrolne co do przestrzegania warunków wydanej decyzji-pozwolenia wodno prawnego oraz wpłynął nowy wniosek strony, który wymaga rozpatrzenia przed wydaniem decyzji administracyjnej w tym postępowaniu.   

Przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu w sprawie odwołania od decyzji Starosty Myśliborskiego o nałożeniu obowiązku wykonania przez Pana ... ekspertyzy co do stopnia wpływu stawu na grunty do niego przyległe; postępowanie zostało podjęte w wyniku rozstrzygnięcia WSA w Poznaniu.                        

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 07-10-2011 13:34
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 07-10-2011
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 16-02-2012 12:36