herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

74/2011 w sprawie zapytania: czy zgodnie z planowaną modernizacją budynku przy ul. Północnej 15 nie ma zagrożeń w dotrzymaniu terminu przeniesienia biur Starostwa z dniem 1 stycznia 2012r. do nowej lokalizacji?

 

T.Maćkała

- w sprawie zapytania: czy zgodnie z planowaną modernizacją budynku przy ul. Północnej 15 nie ma zagrożeń w dotrzymaniu terminu przeniesienia biur Starostwa z dniem 1 stycznia 2012r. do nowej lokalizacji?

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:

 

Starosta Myśliborski – Arkadiusz Mazepa

poinformował, że w związku z licznymi zapytaniami radnych w sprawie remontu budynku przy ul. Północnej 15 w Myśliborzu radny Cezary Krzyżanowski złożył wniosek, aby Komisja Rewizyjna zajęła się sprawą realizacji inwestycji dot. remontu budynku przy ul. Północnej 15. Dodał, że na sesję wrześniową zostanie przygotowany projekt uchwały upoważniający Komisję Rewizyjną do przeprowadzenia kontroli w przedmiotowym zakresie. Zauważył, że należy zastanowić się, nad tym, czy w pełni zostały zabezpieczone środki finansowe w momencie kiedy podejmowano decyzję o realizacji wskazanych inwestycji. Poinformował, że z uwagi na trudną sytuację finansową w budżecie na rok 2012 ciężko będzie zabezpieczyć środki finansowe na dalszą realizację inwestycji. Dodał, że taki stan rzeczy może trwać przez najbliższe 5 lat.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 26-09-2011 13:03
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 26-09-2011
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 16-02-2012 11:25