herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

71/2011 Czy jest zachowane bezpieczeństwo pacjentów w związku z ich przewożeniem. Czy dochodzi do zagrożenia życia pacjentów w związku z ciągłymi nieporozumieniami pomiędzy lekarzami i przewożeniem tych pacjentów do drugiego szpitala na zabieg.

Zgłoszona  przez Pana Wojciecha Wojtkiewicza   interpelacja na X sesji Rady Powiatu   w Myśliborzu z dnia 31 sierpnia br

 

Treść zapytania :

 

 Czy jest zachowane bezpieczeństwo pacjentów w związku z ich przewożeniem. Czy dochodzi do zagrożenia życia pacjentów w związku z ciągłymi nieporozumieniami pomiędzy lekarzami i przewożeniem tych pacjentów do drugiego szpitala na zabieg.

Treść udzielonej odpowiedzi:

 

            Z uwagi na zbyt ogólne zapytanie, proszę o jego doprecyzowanie, tj. wskazanie konkretnego przypadku lub/i konkretnych przypadków ewentualnych zaniedbań ze strony personelu Jednostki.

Przypominam, że zgodnie z art. 46 ust. 1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 o działalności leczniczej odpowiedzialność za zarządzanie podmiotem leczniczym niebędącym przedsiębiorcą ponosi kierownik.

W przypadku wskazania jakichkolwiek zaniedbań, po złożeniu stosownych wyjaśnień przez Dyrektora Szpitala, zostanie Panu udzielona odpowiedź drogą pisemną.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 16-09-2011 13:49
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Janina Sidor 16-09-2011
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 16-02-2012 11:18