herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

67/2011 w spawie zabezpieczenia środków finansowych na funkcjonowanie Domu dziecka w Barlinku (wychowankowie placówki zwróciły się do Starosty Powiatu z pismem informującym o braku środków finansowych, czy i kiedy został rozpatrzony ten wniosek?)

Zgłoszona  przez Pana Wojciecha Wojtkiewicza   interpelacja na X sesji Rady Powiatu   w Myśliborzu z dnia 31 sierpnia br

 

Treść zapytania :

 

 w spawie zabezpieczenia środków finansowych na funkcjonowanie Domu dziecka w Barlinku (wychowankowie placówki zwróciły się do Starosty Powiatu z pismem informującym o braku środków finansowych, czy i kiedy został rozpatrzony ten wniosek?)

Treść udzielonej odpowiedzi:

 

Samorząd wychowanków Domu Dziecka w Barlinku zwrócił się z prośbą o zapoznanie się z ich trudną sytuacją nie tylko losową ale również materialną. Zarząd Powiatu zapoznał się na posiedzeniu w dniu 07.07.2011 roku z pismem Wychowanków Domu Dziecka w Barlinku  dot. trudnej sytuacji finansowej w jakiej obecnie znajduję się placówka. Uchwałą Rady w dniu 31 sierpnia 2011 roku została zabezpieczona placówce kwota w wysokości 100.000 zł. na bieżące jej funkcjonowanie. Ponadto wszelkie środki spływające w postaci darowizny od darczyńców na bieżąco przekazywane są odwrotnie na wskazany przez darczyńcę cel.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 16-09-2011 13:45
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Janina Sidor 16-09-2011
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 16-02-2012 11:15