herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

66/2011 Czy faktycznie zagrożone są realizacje inwestycji w bieżącym budżecie, co z promesą? Czy promesa została ujęta w budżecie powiatu myśliborskiego. Czy powołał Pan zespół ds. ratowania sytuacji finansowej powiatu

Zgłoszona  przez Pana Wojciecha Wojtkiewicza   interpelacja na X sesji Rady Powiatu   w Myśliborzu z dnia 31 sierpnia br

 

Treść zapytania :

 

  Czy faktycznie zagrożone są realizacje inwestycji w bieżącym budżecie, co z promesą? Czy promesa została ujęta w budżecie powiatu myśliborskiego. Czy powołał Pan zespół ds. ratowania sytuacji finansowej powiatu:

Treść udzielonej odpowiedzi:

 

W dniu 30 stycznia 2009 roku Rada Nadzorcza Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska zadeklarowała możliwość udzielenia wsparcia finansowego na wkład własny dla zadania „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej Powiatu Myśliborskiego” – zgodnie z zasadami udzielania pomocy finansowych ze środków WFOŚiGW w Szczecinie. Promesa była jednym z załączników do wniosku o dofinansowanie, a warunkiem podstawowym było podpisanie umowy o dofinansowania z NFOŚiGW w Warszawie.

Po podpisaniu umowy w dniu 16.08.2010 r. promesa nie została ujęta do planu budżetu na rok 2011 r.

Przeprowadzona zostanie analiza możliwości uzyskania wsparcia finansowego z WFOŚiGW, po której dokona się oceny możliwości przyjęcia przedmiotowej pomocy przez powiat. 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 16-09-2011 13:44
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Janina Sidor 16-09-2011
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 16-02-2012 11:15