herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

46/2011 w sprawie remontu drogi krajowej Nr 128 i 124 tj. ul. Łużycka, Ogrodowa i Celna oraz zakrętu za Domem Pomocy Społecznej w kierunku Dąbrowy

Zgłoszona przez Pana  Tadeusza Maćkałę  interpelacja na X sesji Rady Powiatu   w Myśliborzu z dnia 31 sierpnia br. 

 

Treść zapytania :

 

w sprawie remontu  drogi krajowej Nr 128 i 124 tj. ul. Łużycka, Ogrodowa   i Celna oraz zakrętu za Domem Pomocy Społecznej  w kierunku Dąbrowy:

 

Treść udzielonej odpowiedzi:

 

Przebudowa drogi wojewódzkiej na odcinku ul. Łużycka i Ogrodowa jest na etapie uzyskania zgody na realizację inwestycji drogowej (pozwolenie na budowę), remont nawierzchni drogi 128 od DPS w kierunku Dąbrowy został wykonany poprzez zastosowanie warstwy wyrównawczej i ścieralnej z masy mineralno – bitumicznej, w celu zmniejszenia niebezpieczeństwa na łukach należy wykonać nowe oznakowanie poziome i pionowe     z zastosowaniem znaków P-4 (linia podwójna ciągła) i P-1d (linia prowadząca przerywana wąska) lub P-2a (linia pojedyncza ciągła wąska) umiejscowione na krawędziach jezdni ponadto znaki pionowe np. U3a i U3b (tablice prowadzące pojedyncze w prawo i w lewo), ograniczenie prędkości itp. Przedmiotowa inwestycja pozostaje  w kompetencjach zarządcy dróg wojewódzkich.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 16-09-2011 13:08
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Janina Sidor 16-09-2011
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 16-02-2012 11:10