herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

39/2011 radnej Danuty Patkowskiej w sprawie zabezpieczenia środków finansowych dla jednostek powiatowych w budżecie na bieżące funkcjonowanie do końca 2011 roku; w sprawie przeprowadzenia kontroli gospodarki nieruchomościami m.in. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Barlinku w zakresie zawartych umów ze Stowarzyszeniem WABAR w Barlinku oraz ze Szczecińską Fundacją Talent Promocja Postęp w Szczecinie oraz w sprawie przebiegu i rozliczenia realizowanych projektów przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Barlinku; w sprawie przeprowadzenia kontroli realizacji projektów realizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu; w sprawie zadłużenia szpitali powiatowych na koniec maja 2011 w porównaniu z wrześniem 2010; w sprawie zadłużenia SPZOZ Szpital Powiatowy w Dębnie w latach 2000-2010; w sprawie zadłużenia SPZOZ Szpital Powiatowy w Dębnie w poszczególnych miesiącach od września 2010 do końca czerwca 2011r

 

INTERPELACJE RADNEJ DANUTY PATKOWSKIEJ

ZGŁOSZONE NA VIII SESJI RADY POWIATU W MYSLIBORZU

DNIA 29 CZERWCA 2011R.

 

 

Radna Powiatu – Danuta Patkowska

zgłosiła interpelacje w następującej sprawie:

  1. kiedy będzie dokonana kontrola gospodarki nieruchomościami, m.in. w ZSP Nr 1 w Barlinku pod kątem umowy ze Stowarzyszeniem WABAR oraz ze Szczecińską Fundacją Talent Promocja Postęp. Zauważyłam, że zmniejszyły się dochody szkoły... Na co idą te dochody, gdzie są wydatkowane?
  2. czy rozliczono zrealizowane i skontrolowane - realizowane przez ZSP Nr 1 w Barlinku projekty? Najpierw Dyrektor otrzymał środki, potem WUP zakwestionował rozliczenie... Co dalej z tą sprawą? czy wszystko przebiega prawidłowo? czy Dyrektor rozliczył ten projekt?
  3. przesłania w wersji pisemnej informacji o zadłużeniu szpitala w poszczególnych miesiącach od września 2010 do końca czerwca 2011r.
  4. przedstawienia zadłużenia szpitala w latach 2000-2010.
  5. wniosku złożonego do Prokuratury dot. Szpitala Powiatowego w Dębnie. Jako Członek Rady Społecznej przy SPZOZ w Dębnie otrzymałam wezwanie na Policję. Chciałabym zapytać, czy Starosta złożył wniosek na tych, którzy doprowadzili do najwyższego zadłużenia szpitala (J. Winiarczyk, A. Dobrowolski, J. Getman, J. Fabiańczyk). Proszę również o opublikowanie materiału dot. zadłużenia, aby raz na zawsze zakończyć temat...
  6. bieżącego informowania o zadłużeniach szpitali powiatowych, na koniec maja 2011 w porównaniu z wrześniem 2010r.
  7. dlaczego nie podpisano umowy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na kwotę 877.000 zł pn. "Poprawa jakości i dostępności usług świadczonych przez SPZOZ w Dębnie poprzez zakup sprzętu medycznego". Pracownicy mówią, że to przez nadchodzącą prywatyzację szpitala... Czy tak faktycznie się zadzieje w tym roku? (Dyrektor po części udzielił odpowiedzi na sesji...)
  8. proszę o przeprowadzenie kontroli realizacji projektów realizowanych przez PUP w Myśliborzu. Mówi się, że są zakwestionowane projekty w PCPR, a przecież w PUP Myślibórz pracują te same osoby... To jak to jest?
  9. czy wszystkie nasze jednostki mają zabezpieczone środki finansowe w budżecie na bieżące funkcjonowanie do końca tego roku.

 

 

INTERPELACJE ZŁOŻONE NA PIŚMIE (w załączniku)

 

 

ODPOWIEDZI NA INTERPELACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAŁĄCZNIKU

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 08-08-2011 09:38
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 08-08-2011
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 11-08-2011 14:08