herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

16/2011 radnego Cezarego Krzyżanowskiego w sprawie prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej; w sprawie zakupu aparatu do rtg zębów; w sprawie poprawy estetyki zagospodarowania terenu przy Zespołach Szkół Ponadgimnazjalnych w Barlinku; w sprawie zwrotu środków dot. projektu "Pomocna Dłoń"

 

INTERPELACJE RADNEGO CEZAREGO KRZYŻNOWSKIEGO

ZGŁOSZONE NA IV SESJI RADY POWIATU W MYSLIBORZU

DNIA 25 LUTEGO 2011R.

 

 

w sprawie prowadzenia BiuletynuInformacji Publicznej:

 

Pierwsza interpelacja dotyczy rzetelnego prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej. Mam prośbę, aby umieszczać w BIP-ie projekty aktów normatywnych, jak i inne informacje, których umieszczanie nakłada na organ ustawa.

 

w sprawie zakupu aparatu do rtg zębów:

 

Druga interpelacja dotyczy przeprowadzenia analizy możliwości zakupu i udostępnienia (być może odpłatnego) dla mieszkańców Barlinka – aparatu do robienia zdjęć rtg zębów. Mieszkańcy Barlinka jeżdżą do Gorzowa, gdzie odpłatnie wykonują takie badania. Mieszkańcy Barlinka zgłaszali mi taki wniosek, dlatego też proszę o przeprowadzenie takiej analizy.

 

w sprawie poprawy estetyki zagospodarowania terenu przy Zespołach Szkół Ponadgimnazjalnych w Barlinku:

 

Kolejna interpelacja dotyczy poprawy estetyki zagospodarowania terenu przy Zespołach Szkół Ponadgimnazjalnych w Barlinku. Są to szkoły położone w obszarach już zainwestowanych, są tam zrobione parkingi, nowe drogi, jedna wojewódzka nr 156, kolejna jest w budowie i zapewne za jakiś czas poprawi się jej estetyka. Myślę, że zasadnym jest, aby poprawić to zagospodarowanie przy szkołach prowadzonych przez Powiat.

 

w sprawie zwrotu środków dot. projektu „Pomocna Dłoń”:

 

Ostatni wniosek dotyczy rozliczenia projektu, o którym tak dużo mówiono – chodzi o projekt PCPR i odsetki. Nie chodzi o to, jakie konsekwencje będą wyciągnięte wobec osób odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Chciałbym jedynie uzyskać informację, jakie w przyszłości będą podjęte działania, aby zapobiegać takiego typu sytuacjom. Żeby nie dochodziło do sytuacji, że z pieniędzy publicznych musimy zwracać odsetki, które są pewnym przeoczeniem w działaniu.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 16-03-2011 08:50
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 16-03-2011
Ostatnia aktualizacja: Marek Sobiegraj 16-03-2011 09:32