herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

2/2011 radnej Danuty Patkowskiej w sprawie wniosku o dofinansowanie prac w kościele parafialnym w Mostkowie, w sprawie Centrum Kształcenia Praktycznego w Barlinku, w sprawie Dyrektora Domu Dziecka w Barlinku, w sprawie wynagrodzeń pracowników Starostwa

 

INTERPELACJE RADNEJ DANUTY PATKOWSKIEJ

ZGŁOSZONE NA II SESJI RADY POWIATU W MYSLIBORZU

DNIA 29 GRUDNIA 2010R.

 

 

w sprawie wynagrodzeń pracowników Starostwa:

 

w związku z tym, że przygotowujemy się do budżetu 2011 proszę o sporządzenie informacji odnośnie tego, ile tak naprawdę kosztowało Powiat – miesięcznie wynagrodzenia pracowników Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, wraz z pochodnymi, z ZUS – em.

 

w sprawie wniosku o dofinansowanie prac w kościele parafialnym w Mostkowie:

 

dlaczego zaistniała sytuacja, że wniosek dot. remontu Kościoła w Mostkowie został pozytywnie przyjęty przez Zarząd Powiatu, następnie uchwałą Rady Powiatu pieniądze zostały przyznane na wspomniany remont, po czym pieniądze tak naprawdę się tam nie znalazły? Nie chodzi o to, czy jest to zabytek, czy też nie, ale chodzi o zaistniały fakt. Jeżeli na etapie podejmowania decyzji nie można było czegoś zrealizować to trzeba było powiedzieć to od razu. Przed wyborami samorządowymi Pan Starosta Potyra pojechał do Mostkowa i powiedział wszystkim mieszkańcom, że pieniądze na remont Kościoła w Mostkowie są przyznane i zostaną przekazane Księdzu. Tak się jednak nie stało. Myślę, że Pan Potyra powinien teraz pojechać do Mostkowa i wyjaśnić dlaczego Ksiądz nie otrzymał tych pieniędzy.

 

w sprawie Dyrektora Domu Dziecka w Barlinku

 

proszę o wyjaśnienie jak zakończyła się sprawa dot. Dyrektora Domu Dziecka w Barlinku. III Kadencja Rady Powiatu kończyła się z informacją, że pieniądze, które miały trafić do wychowanków Domu Dziecka – do nich nie trafiły. W związku z tym pytam, czy sprawa została zakończona. Jeżeli tak, to jaki jest jej finał? Czy jest może dalej w toku?

 

w sprawie Centrum Kształcenia Praktycznego w Barlinku:

w sprawozdaniu z pracy Zarządu Powiatu pojawił się temat Centrum Kształcenia Praktycznego w Barlinku. W związku z tym wnioskuję, aby rozpatrzyć również mój wniosek dot. powstania Centrum Kształcenia Praktycznego w Dębnie. Rozmawiajmy o kosztach, o potrzebach dzieci na poziomie równości wszystkich dzieci w całym Powiecie. (rozpatrujmy to na takim poziomie, że wszystkie dzieci nasze są) Proszę również w kwestii Centrum Kształcenia Praktycznego, aby przygotować informację w kontekście zawartych umów CKP ze Stowarzyszeniem WABAR.

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 18-02-2011 12:45
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 18-02-2011
Ostatnia aktualizacja: - 18-02-2011 12:45