Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Myśliborzu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Nr 4 w sprawie wprowadzenia „Regulaminu w sprawie zasad planowania i przeprowadzania kontroli przez pracowników ds. kontroli Starostwa Powiatowego w Myśliborzu”


ZARZĄDZENIE NR 4

STAROSTY MYŚLIBORSKIEGO

z dnia 20 stycznia 2004 r.

w sprawie wprowadzenia „Regulaminu w sprawie zasad planowania i przeprowadzania kontroli przez pracowników ds. kontroli Starostwa Powiatowego w Myśliborzu”

Na podstawie art.34 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2001r., Nr 142, poz. 1592) oraz § 31 Regulaminu Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Myśliborzu

zarządzam co następuje

§ 1. Wprowadza się do stosowania „Regulamin w sprawie zasad planowania i przeprowadzenia kontroli przez pracowników ds. kontroli Starostwa Powiatowego w Myśliborzu”, który stanowi załącznik do niniejszego zarządzenia.

§ 2. Zobowiązuje się pracowników Starostwa do zapoznania się z przedmiotowym regulaminem i stosowania go przy wykonywaniu swoich obowiązków.

§ 3. Traci moc Zarządzenie Nr 3 Starosty Myśliborskiego z dnia 04 lutego 2002r. w sprawie wprowadzenia „Regulaminu w sprawie zasad planowania i przeprowadzania kontroli przez pracowników ds. kontroli Starostwa Powiatowego w Myśliborzu”.

§ 4. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Dmytruszewski 23-03-2004 15:22
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 23-03-2004
Ostatnia aktualizacja: - 23-03-2004 15:22