Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Myśliborzu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

UCHWAŁA Nr VII/42/03 w sprawie przyjęcia

UCHWAŁA Nr VII/42/03
RADY POWIATU MYŚLIBORSKIEGO
z dnia 23 kwietnia 2003r.

w sprawie przyjęcia "Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Powiatu Myśliborskiego"

 

Na podstawie art.12 ust.4 w związku z art.4 ust.1 pkt 6 i 19 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2001r. Nr 142 poz. 1592 z późn. zm.), uchwala się, co następuje:

§1. Przyjmuje się do realizacji "Wieloletni Program Inwestycyjny Powiatu Myśliborskiego" na lata 2003 – 2006 oraz 2007 – stanowiący załącznik do niniejszej uchwały.

§2. Zobowiązuje się Zarząd Powiatu do składania raz w roku, nie później niż do końca I kwartału informacji o stanie realizacji zadań za rok poprzedni, wynikających z przyjętego programu.

§3. Wykonanie uchwały powierza się Zarządowi Powiatu.

§4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

UZASADNIENIE

 

"Wieloletni Program Inwestycyjny Powiatu Myśliborskiego" na lata 2003 – 2006 oraz 2007 został opracowany przez Zespół powołany przez Starostę Myśliborskiego, w celu szczegółowego określenia i zaplanowania zadań inwestycyjnych związanych z utrzymaniem powiatowych obiektów administracyjnych oraz dróg powiatowych.

Działania inwestycyjne powiatu nie powinny odbywać się w wyniku przypadkowych, nie ukierunkowanych celów przez podejmowanie bieżących decyzji, stąd konieczność opracowania i przyjęcia powyższego programu.

Biorąc powyższe pod uwagę, niezbędne staje się prowadzenie przez władze samorządowe określonej polityki w zakresie inwestycji. Podstawą kształtowania polityki inwestycyjnej jednostki samorządowej oraz instrumentów jej realizacji winien stać się program inwestycyjny.

Środki finansowe na realizacje zadań uwzględnionych w przedmiotowym programie będą zabezpieczane co roku w budżecie powiatu oraz w budżetach właściwych jednostek organizacyjnych. Część środków na realizacje zaplanowanych zadań będzie pozyskiwana ze źródeł zewnetrznych.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Dmytruszewski 26-05-2003 18:37
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 26-05-2003
Ostatnia aktualizacja: - 26-05-2003 18:37