herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

44/2015 w sprawie wprowadzenia zmian organizacyjnych w Starostwie Powiatowym

Zgłoszona przez Pana Arkadiusza Mazepę interpelacja na VI sesji Rady Powiatu w Myśliborzu w dniu 23 marca 2015 roku

w sprawie wprowadzenia zmian organizacyjnych w Starostwie Powiatowym 

Treść zapytania: 

W związku z wprowadzeniem w życie z dniem l marca b.r. zmian zaproponowanych przez obecną koalicję, które polegały m.in. na połączeniu 3 wydziałów w jeden 30-osobowy twór z zakresu dróg komunikacji inwestycji, a także na połączeniu w jeden wydział spraw środowiska i budownictwa oraz rozszerzenie zadań wydziału organizacyjnego i likwidacji wydziału zarządzania kryzysowego chciałbym się dowiedzieć:

  1. Ile osób otrzymało wypowiedzenia warunków płacy w związku z obniżeniem im wynagrodzenia? Jaka to będzie łącznie kwota brutto miesięcznie dla budżetu powiatu?
  2. Ile osób otrzymało nowe korzystniejsze niż dotychczas warunki płacowe? Jaka to będzie łącznie kwota brutto miesięcznie dla budżetu powiatu?
  3. Ile łącznie wydano z budżetu powiatu tylko w miesiącu marcu na zmiany pieczęci oraz tablic informacyjnych na skutek wprowadzonych zmian w nazwach komórek organizacyjnych?
  4. Ilu osobom zlikwidowano stanowiska pracy w Starostwie na skutek zmian regulaminu? Ilu przeniesiono do innych jednostek organizacyjnych powiatu?

Treść udzielonej odpowiedzi:

Niniejszym informuję, że w związku z wprowadzonymi zmianami dokonano:

  1. wypowiedzenia warunków pracy i płacy dla 4 osób, z 3 osobami zawarto porozumienia. Łączna kwota brutto miesięcznie dla budżetu powiatu wynosić będzie 16.650 zł,
  2. nowe warunki płacowe otrzymało 9 osób. Łączna kwota brutto miesięcznie dla budżetu powiatu wynosić będzie 3.670 zł,
  3. w miesiącu marcu br. łącznie na zmianę pieczęci, tablic informacyjnych, tabliczek na drzwi wydano łącznie kwotę 4.695 zł,
  4. na skutek zmian organizacyjnych, dokonano likwidacji 4 stanowisk pracy. W trybie porozumienia pomiędzy pracodawcami samorządowymi przeniesiono 1 pracownika.  

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Janina Sidor 21-04-2015 08:49
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 21-04-2015
Ostatnia aktualizacja: - 21-04-2015 08:49