herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

38/2015 w sprawie wprowadzenia zmian w regulaminie przyznawania nauczycielom dodatków i innych składników wynagrodzenia w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Myśliborski.

Zgłoszona przez Panią Wiolettę Drzewińską interpelacja na VI sesji Rady Powiatu

w Myśliborzu w dniu 23 marca 2015 roku

w sprawie wprowadzenia zmian w regulaminie przyznawania nauczycielom dodatków i innych składników wynagrodzenia w szkołach         i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Myśliborski.

Treść zapytania: 

W związku z licznymi pozwami sądowymi oraz protestami pracowników oświaty, proszę o udzielenie odpowiedzi: Czy Zarząd Powiatu w Myśliborzu podjął decyzję dotyczącą wprowadzenia zmian w regulaminie przyznawania nauczycielom dodatków i innych składników wynagrodzenia w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Myśliborski?

Treść udzielonej odpowiedzi:

Informuję, że decyzja dotycząca wprowadzenia zmian w regulaminie przyznawania nauczycielom dodatków i innych składników wynagrodzenia               w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Myśliborski nie została podjęta z uwagi na zamiar przeprowadzenia negocjacji             w przedmiotowej sprawie. 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Janina Sidor 21-04-2015 08:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 21-04-2015
Ostatnia aktualizacja: - 21-04-2015 08:40