herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

37/2015 w sprawie dotyczącej wyłączania z użytku budynku mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 33 w Dębnie

Zgłoszona przez Panią Wiolettę Drzewińską interpelacja na VI sesji Rady Powiatu w Myśliborzu w dniu 23 marca 2015 roku

 

w sprawie dotyczącej wyłączania z użytku budynku mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 33 w Dębnie.

Treść zapytania: 

W związku z informacją znajdującą się na stronie „BIP - POWIAT MYŚLIBORSKT dotyczącą rozpoczętej procedury wyłączania z użytku budynku mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 33 w Dębnie należącego do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr l i przeznaczenia go do sprzedaży, proszę o udzielenie odpowiedzi na pytania:

  1. Proszę  przedstawić  konkretną wartość  budynku  wraz  z  wyposażeniem  oraz  działką należącego do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr l w Dębnie ?
  2. Kto dokonał wyceny budynku wraz z wyposażeniem oraz działką należącego do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr l w Dębnie - mienia należącego do majątku powiatu myśliborskiego w celu jego zbycia?
  3. Jakie dokumenty i konkretne dane posłużyły dyrektorowi PCOF-A Panu Tadeuszowi Grabskiemu do stwierdzenia, że  Dyrektor ZSP nr l w Dębnie jest w stanie zmieścić się w budynku na ul. Zachodniej, co może nastąpić z dniem 01 września?
  4. Na jakie cele planuje się „zagospodarowanie" budynku ZSP nr l przy ulicy Mickiewicz 33 w Dębnie?
  5. Proszę przedstawić kosztorys inwestorski planowanych remontów w ZSP nr 1
    w Dębnie w związku z pomysłem adaptacji pomieszczeń na pracownie specjalistyczne np. gastronomiczną w budynku szkoły na ulicy Zachodniej oraz wskazaniem zaplanowanej na ten cel kwoty?
  6. Proszę przedstawić zakres prac budowlanych planowanych w szkole na ulicy Zachodniej w Dębnie w związku pomysłem adaptacji pomieszczeń, na które niezbędne jest pozwolenie na budowę?
  7. Czy dyrektorzy szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Myśliborski posiadają przydzielone przez organ prowadzący środki finansowe na dokonywanie zleceń firmom zewnętrznym np. w celu opracowania kosztorysów inwestorskich planowanych remontów? Proszę podać konkretne przykłady:   nazwa   placówki>   paragraf>   kwota zaplanowana> kwota wydana.
  8. Proszę przestawić zalecenia, jakie wydano dyrektorom szkół oraz placówek oświatowych w powiecie myśliborskim do opracowania projektu arkusza organizacyjnego na rok szkolny 2015/2016.

 

Treść udzielonej odpowiedzi:

W załączeniu przekazuję pismo Dyrektora Powiatowego Centrum Obsługi Finansowo- Administracyjnej w Myśliborzu.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Janina Sidor 21-04-2015 08:38
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 21-04-2015
Ostatnia aktualizacja: - 21-04-2015 08:38