herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

31/2015 w sprawie harmonogramu działań w zakresie Spółki Szkuner Sp. z o.o.

Zgłoszona przez Pana Arkadiusza Mazepę interpelacja na IV sesji Rady Powiatu w Myśliborzu w dniu 30 stycznia 2015 r.

 

w sprawie harmonogramu działań w zakresie Spółki Szkuner Sp. z o.o.

 

Treść zapytania: 

Dnia 17 grudnia tj. po 16 dniach pracy zarządu PIS i PSL zaczęliście Państwo rozważania od grabieży spółki Szkuner, która miała budować ofertę regionalno - powiatową nad zapomnianym największym jeziorem w Powiecie. Czytamy, że Zarząd chce zabrać jedną nieruchomości zabrać wiaty, kajaki, łódki i przekazać do MÓW w Renicach- bo mają blisko jezioro!

Pytam się Państwa dlaczego jako właściciele nie podejmujecie decyzji w kierunku wsparcia Spółki, stymulacji jej rozwoju?

Pozytywna opinia zarządu powiatu przegłosowana na wspomnianym zarządzie by nieodpłatnie oddać majątek tj. całą Spółkę Szkuner dla Gminy Myślibórz to Państwa decyzja, natomiast to Rada Powiatu ma takie kompetencje decyzyjne.

Proszę więc o przedstawienie nam Radnym aktualnego harmonogramu działań zarządu w ww. temacie wraz z uzasadnieniem formalno- prawnym Państwa decyzji?

 

Treść udzielonej odpowiedzi:

Dnia 16 lutego br. Rada Powiatu w Myśliborzu wyraziła zgodę na zbycie udziałów Powiatu Myśliborskiego w Spółce pod nazwą Szkuner Sp. z o.o. w Myśliborzu, podejmując Uchwałę Nr V/28/2015.

Natomiast szczegółowe zasady dotyczące zbycia udziałów zostaną określone w umowie pomiędzy Zarządem Powiatu w Myśliborzu a Burmistrzem Miasta i Gminy Myślibórz. 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dagmara Gembiak 20-02-2015 11:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 20-02-2015
Ostatnia aktualizacja: - 20-02-2015 11:40