herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

1032/2014 w sprawie realizacji inwestycji dot. rozbudowy Szpitala Barlinek Sp. z o.o.

Zgłoszona przez Pana Ryszarda Wiśniaka interpelacja na L sesji Rady Powiatu w Myśliborzu dnia 18 czerwca 2014r.

 

w sprawie realizacji inwestycji dot. rozbudowy Szpitala Barlinek Sp. z o.o.:

 

Treść zapytania:

 

Na jakim etapie znajdują się prace inwestycyjne dotyczące rozbudowy szpitala w Szpitalu Sp. z o.o. w Barlinku? Czy w związku z tym są zagrożenia finansowe w/w zadania?

 

Treść udzielonej odpowiedzi:

 

Zgodnie z informacją uzyskaną od Prezesa Zarządu Spółki Szpital Barlinek niniejszym informuję, że nowobudowany budynek szpitala znajduje się w stanie surowym zamkniętym.  Zakończono realizację instalacji gazów medycznych. Na ukończeniu instalacja wentylacyjna i klimatyzacja. Stan zaawansowania instalacji elektrycznych wewnętrznych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodno – kanalizacyjnej, instalacji teletechnicznych określa się na poziomie 70%. W chwili obecnej wykonywane są tynki wewnętrzne: otynkowana została część budynku: oddział ginekologiczno – położniczy. W 44% wykonano elewację.

Stan zaawansowania budowy na dzień 22.05.2014r. wynosił 53,24% całości zadania inwestycyjnego. Realizacja inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem rzeczowo – finansowym zadania inwestycyjnego.

W chwili obecnej finalizowane są prace dotyczące uruchomienia pożyczki zgodnie z umową z Quality All Development Fundusz Kapitałowy S.A. z siedzibą w Warszawie podpisaną w dniu 30.11.2012 r.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dagmara Gembiak 14-07-2014 09:10
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 14-07-2014
Ostatnia aktualizacja: - 14-07-2014 09:10