herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

XLVIII sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Termin: 19 maja 2014 roku (poniedziałek) godz. 900

 

Miejsce: sala posiedzeń Starostwa Powiatowego w Myśliborzu przy ul. Północnej 15.

 

Proponowany porządek XLVIII sesji Rady Powiatu:

  1. Otwarcie obrad.
  2. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w sprawie ustalenia regulaminu przyznawania nauczycielom dodatków i innych składników wynagrodzenia w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Myśliborski.
  3. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz ustalenia maksymalnej kwoty dofinansowania opłat w 2014r. za kształcenie nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Myśliborski.
  4. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w sprawie określenia rodzajów świadczeń na pomoc zdrowotną dla nauczycieli oraz warunków i sposobu ich przyznawania.
  5. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w sprawie założenia Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Smolnicy, założenia Podstawowej Szkoły Specjalnej w Smolnicy wchodzącej w skład Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Smolnicy, włączenia Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Smolnicy do Zespołu Szkół w Smolnicy oraz zmiany nazwy Zespołu Szkół w Smolnicy na Zespół Szkół i Placówek w Smolnicy.
  6. Podjęcie uchwały Rady Powiatu zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2014 – 2027.
  7. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w sprawie zmiany budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2014 rok.
  8. Zamknięcie obrad

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dagmara Gembiak 12-05-2014 16:01
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 12-05-2014
Ostatnia aktualizacja: Dagmara Gembiak 10-12-2014 11:41