herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

972/2014 w sprawie wykonania remontów cząstkowych na drogach powiatowych i ich uprzątnięcia

Zgłoszona przez Pana Tomasz Jaremę interpelacja na XLVI sesji Rady Powiatu w Myśliborzu dnia 26 marca 2014r.

 

w sprawie wykonania remontów cząstkowych na drogach powiatowych i ich uprzątnięcia:

 

Treść zapytania:


Dnia 6 kwietnia 2014 w Dębnie odbędzie się 41 Maraton Dębno 2014. Stan dróg powiatowych po zimie, na terenie miasta Dębno, jak i całego Powiatu, wymaga remontów i posprzątania. Na uwagę zasługuje fakt, że część trasy maratonu odbywać się będzie ul. Gorzowską. Obecnie na ul. Gorzowskiej jest wiele ubytków w asfalcie, co w efekcie wygląda tak, jakby nie było gospodarza tej drogi. Natomiast ul. Chojeńska i ul. Zielona wymagają pilnego posprzątania.

1) Czy do 6 kwietnia 2014 roku zostaną wykonane remonty cząstkowe ul. Gorzowskiej, a jeżeli nie, to jaka jest tego przyczyna oraz czy zostanie posprzątana ulica i chodniki z piasku i liści, żebyśmy nie musieli się wstydzić?

2) Czy Zarząd opracował harmonogram remontów cząstkowych   dróg i  chodników, malowania oznakowania poziomego oraz harmonogram sprzątania ulic i chodników w tym ul. Chojeńskiej, Zielonej i kiedy ten harmonogram na ww. zadania zostanie przestawiony mieszkańcom Powiatu Myśliborskiego?

 

Treść udzielonej odpowiedzi na sesji:


Starosta Myśliborski – Arkadiusz Mazepa
przekazał, że sytuacja jest analizowana na bieżąco. Przekazał, że tak, jak co roku odcinek drogi przy ul. Gorzowskiej w Dębnie, wzdłuż której będzie biegł 6 kwietnia br. Maraton, zostanie należycie przygotowany.
Natomiast jeśli chodzi o remonty cząstkowe dróg przekazał, że są one na bieżąco analizowane przez Naczelnika Wydziału Dróg i w miarę potrzeb  realizowane.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dagmara Gembiak 07-05-2014 15:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 07-05-2014
Ostatnia aktualizacja: Dagmara Gembiak 07-05-2014 15:05