herb BIP - Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

www.powiatmysliborski.pl

961/2014 w sprawie odrębnego wynagrodzenia Prezesa Szpitala i Członków Zarządu Powiatu w związku z pełnieniem funkcji w Spółce Szpital w Dębnie

Zgłoszona przez Pana Tomasza Jaremę interpelacja na XLVI sesji Rady Powiatu w Myśliborzu dnia 26 marca 2014r.

 
w sprawie odrębnego wynagrodzenia Prezesa Szpitala i Członków Zarządu Powiatu w związku z pełnieniem funkcji w Spółce Szpital w Dębnie:

 

Treść zapytania:

W miesiącu marcu 2014 roku odbyły się Nadzwyczajne Zgromadzenia Wspólników w Szpitalu w Dębnie Spółka z o.o., podsumowujące rok obrotowy 2013.
W posiedzeniach wspólnika reprezentowała Alicja Prill - Wicestarosta.

1)      Czy za sprawowanie funkcji Prezesa Zarządu w roku obrotowym 2013 została Pani Magdalenie Małysce przyznana premia, nagroda, jeżeli tak to w jakiej wysokości?

2)      Ponadto  za zarządzanie  działalnością gospodarczą, pełnienie  funkcji  właściciela  w spółkach komunalnych można pobrać wynagrodzenie. Jeżeli takowe zostało przyznane za rok obrotowy 2013, to kto z członków Zarządu Powiatu Myśliborskiego, jako właściciel Szpitala w Dębnie Spółka z o.o., otrzymał je oraz w jakiej wysokości?

 

Treść udzielonej odpowiedzi:

Niniejszym informuję, że Prezes Szpitala nie otrzymała premii ani nagrody za sprawowanie funkcji w 2013 roku. Podobnie odrębnego wynagrodzenia nie otrzymywali również Członkowie Zarządu Powiatu w Myśliborzu.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dagmara Gembiak 25-04-2014 08:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 25-04-2014
Ostatnia aktualizacja: - 25-04-2014 08:30