Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Myśliborzu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wyniki głosowań


w sprawie zmiany treści punktu 4 porządku obrad na treść: „4. Wybór członków Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego”. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zmiany treści punktu 5 porządku obrad na treść: 5. Wybór członków Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zmiany treści punktu 6 porządku obrad na treść: "6. Wybór członków Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Rewizyjnej." przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zmiany treści punktu 7 porządku obrad na treść: „7. Wybór Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej”. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zmiany treści punktu 8 porządku obrad na treść: „8. Wybór Zastępcy Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Zastępcy Przewodniczego Komisji Rewizyjnej” przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zmiany treści punktu 9 porządku obrad na treść: „9. Wybór Sekretarza Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Sekretarza Komisji Rewizyjnej” przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zmiany treści punktu 10 porządku obrad na treść: „10. Wybór Komisji skarg, wniosków i petycji, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji skarg, wniosków i petycji”. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały wskazania Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu do podejmowania czynności w zakresie podróży służbowych Przewodniczącego Rady Powiatu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill wstrzymał się
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie powołania stałych komisji rady powiatu oraz ustalenia przedmiotu ich działania przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 4 4

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska wstrzymał się
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel przeciw
7 Zbigniew Marszałek wstrzymał się
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz przeciw
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill przeciw
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka przeciw
16 Henryk Szpakowski wstrzymał się
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie ogłoszenia przerwy o obradach przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 2 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska wstrzymał się
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz przeciw
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill przeciw
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka wstrzymał się
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyrażenia zgody na głosowanie na każdego kandydata osobno do składu osobowego Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 1 5

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel przeciw
7 Zbigniew Marszałek wstrzymał się
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz przeciw
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill przeciw
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka przeciw
16 Henryk Szpakowski przeciw
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnej Wioletty Drzewińskiej na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
1 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Alicja Prill za

w sprawie wyboru radnej Wioletty Drzewińskiej na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 0 10

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek przeciw
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema przeciw
5 Andrzej Królikowski przeciw
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz przeciw
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska przeciw
11 Mirosław Piwowarczyk przeciw
12 Andrzej Potyra przeciw
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki przeciw
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak przeciw
18 Krystyna Wyszyńska przeciw

w sprawie wyboru radnego Mariusza Kuziela na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
0 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos

w sprawie wyboru radnego Mariusza Kuziela na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra wstrzymał się
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnego Zbigniewa Marszałka na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnego Arkadiusza Mazepy na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnego Mariusza Norsesowicza na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz wstrzymał się
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnego Waldemara Pacewicza na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 11

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek przeciw
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema przeciw
5 Andrzej Królikowski przeciw
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz przeciw
9 Waldemar Pacewicz przeciw
10 Danuta Patkowska przeciw
11 Mirosław Piwowarczyk przeciw
12 Andrzej Potyra przeciw
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki przeciw
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak przeciw
18 Krystyna Wyszyńska przeciw

w sprawie wyboru radnej Danuty Patkowskiej na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnego Andrzeja Potyry na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska wstrzymał się
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnego Andrzeja Rudnickiego na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 2 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska wstrzymał się
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki wstrzymał się
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnej Urszuli Sawickiej na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 0 10

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek przeciw
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema przeciw
5 Andrzej Królikowski przeciw
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz przeciw
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska przeciw
11 Mirosław Piwowarczyk przeciw
12 Andrzej Potyra przeciw
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki przeciw
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak przeciw
18 Krystyna Wyszyńska przeciw

w sprawie wyboru radnego Henryka Szpakowskiego na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnego Ryszarda Wiśniaka na członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyrażenia zgody na głosowanie na każdego kandydata osobno do składu osobowego Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 4 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill wstrzymał się
14 Andrzej Rudnicki wstrzymał się
15 Urszula Sawicka wstrzymał się
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnego Roberta Dudka na członka Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnego Tomasza Jaremy na członka Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnego Andrzeja Królikowskiego na członka Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska wstrzymał się
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnej Danuty Patkowskiej na członka Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska wstrzymał się
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnego Mirosława Piwowarczyka na członka Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska wstrzymał się
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnej Krystyny Wyszyńskiej na członka Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska wstrzymał się
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wycofania z porządku obrad pkt. 6 "Wybór członków Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 3 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz przeciw
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill wstrzymał się
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka wstrzymał się
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wycofania z porządku obrad pkt. 7 " Wybór Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Przewodniczego Komisji Rewizyjnej." przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 3 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz przeciw
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill wstrzymał się
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka wstrzymał się
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wycofania z porządku obrad pkt 8 "Wybór Zastępcy Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Przewodniczego Komisji Rewizyjnej". przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 2 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz przeciw
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill wstrzymał się
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka wstrzymał się
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wycofania z porządku obrad pkt 9 "Wybór Sekretarza Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Sekretarza Komisji Rewizyjnej". przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 3 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz przeciw
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill wstrzymał się
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka wstrzymał się
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru radnego Józefa Falińskiego na członka Komisji skarg, wniosków i petycji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia powołania członków Komisji skarg, wniosków i petycji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Starosty Myśliborskiego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 2 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska wstrzymał się
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra wstrzymał się
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie delegowania radnego Mariusza Norsesowicza do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 2 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill wstrzymał się
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka wstrzymał się
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie delegowania radnego Mariusza Kuziela do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel wstrzymał się
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zmiany w § 1 projektu uchwały w sprawie delegowania radnych do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie delegowania radnych do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu lokalu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek wstrzymał się
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie pozostawienia stawek opłat za usuniecie i przechowywanie pojazdu usuniętego z drogi oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu w projekcie uchwały na poziomie roku 2018 odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
6 2 10

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek przeciw
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema przeciw
5 Andrzej Królikowski przeciw
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz przeciw
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska przeciw
11 Mirosław Piwowarczyk przeciw
12 Andrzej Potyra przeciw
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki przeciw
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski wstrzymał się
17 Ryszard Wiśniak przeciw
18 Krystyna Wyszyńska przeciw

w sprawie zamknięcia dyskusji w pkt. 14 porządku sesji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 1 7

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel przeciw
7 Zbigniew Marszałek przeciw
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz przeciw
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill przeciw
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka przeciw
16 Henryk Szpakowski przeciw
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

- w sprawie podjęcia uchwały w sprawie wysokości obowiązujących w 2019 roku stawek opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdu usuniętego z drogi oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
11 3 4

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel wstrzymał się
7 Zbigniew Marszałek przeciw
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz wstrzymał się
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill przeciw
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka przeciw
16 Henryk Szpakowski wstrzymał się
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych do realizacji w 2018 roku przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Myśliborskiego w 2019 roku przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu i w budżecie Powiatu Myśliborskiego na 2018 rok przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka za
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia trybu prac nad projektem uchwały budżetowej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 2 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel wstrzymał się
7 Zbigniew Marszałek za
8 Mariusz Norsesowicz za
9 Waldemar Pacewicz za
10 Danuta Patkowska za
11 Mirosław Piwowarczyk za
12 Andrzej Potyra za
13 Alicja Prill za
14 Andrzej Rudnicki za
15 Urszula Sawicka wstrzymał się
16 Henryk Szpakowski za
17 Ryszard Wiśniak za
18 Krystyna Wyszyńska za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu:
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji:
Ostatnia aktualizacja: