Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Myśliborzu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wyniki głosowań


w sprawie zamknięcia listy kandydatów na Przewodniczącego Rady Powiatu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie składu osobowego Komisji Skrutacyjnej do przeprowadzenia wyborów na Przewodniczącego Rady Powiatu w osobach: Mirosław Piwowarczyk, Ryszard Wiśniak, Danuta Patkowska przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill wstrzymał się
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wniosku radnego M. Norsesowicza o uzupełnienie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Przewodniczącego Rady o uzasadnienie przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 5 4

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel wstrzymał się
7 Zbigniew Marszałek wstrzymał się
8 Arkadiusz Mazepa wstrzymał się
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz wstrzymał się
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka przeciw
17 Henryk Szpakowski przeciw
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Przewodniczącego Rady Powiatu wraz z uzasadnieniem przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 3 6

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński przeciw
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel przeciw
7 Zbigniew Marszałek przeciw
8 Arkadiusz Mazepa wstrzymał się
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz wstrzymał się
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka przeciw
17 Henryk Szpakowski wstrzymał się
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

wniosek formalny zgłoszony w sprawie wprowadzenia do porządku sesji jako punkt 4b podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Wiceprzewodniczącego Rady przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 1 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel przeciw
7 Zbigniew Marszałek przeciw
8 Arkadiusz Mazepa przeciw
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz przeciw
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka przeciw
17 Henryk Szpakowski przeciw
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wprowadzenia do porządku sesji punktu 4B: "Wybór Wiceprzewodniczącego Rady; - wybór Komisji skrutacyjnej; - głosowanie tajne, - podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Wiceprzewodniczącego Rady" przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 0 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska brak (nieobecność)
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński przeciw
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel przeciw
7 Zbigniew Marszałek przeciw
8 Arkadiusz Mazepa przeciw
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz przeciw
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka przeciw
17 Henryk Szpakowski przeciw
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zamknięcia listy kandydatów na Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel przeciw
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru Komisji Skrutacyjnej przy wyborze Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w osobach: radny Ryszard Wiśniak, radna Danuta Patkowska, radny Mirosław Piwowarczyk przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 4 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel wstrzymał się
7 Zbigniew Marszałek wstrzymał się
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka wstrzymał się
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Myśliborzu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 7 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska wstrzymał się
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel wstrzymał się
7 Zbigniew Marszałek wstrzymał się
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill wstrzymał się
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka wstrzymał się
17 Henryk Szpakowski wstrzymał się
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wprowadzenia do porządku sesji punktu 4c: "Wybór II Wiceprzewodniczącego Rady; - wybór Komisji skrutacyjnej; - głosowanie tajne, - podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru II Wiceprzewodniczącego Rady" przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka wstrzymał się
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zamknięcia listy kandydatów na II Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zamknięcia listy kandydatów na członków Komisji Skrutacyjnej przy wyborze II Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu: radna Danuta Patkowska, radny Mirosław Piwowarczyk, radny Andrzej Rudnicki przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska wstrzymał się
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru Komisji Skrutacyjnej przy wyborze II Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w osobach: radna Danuta Patkowska, radny Mirosław Piwowarczyk, radny Andrzej Rudnicki przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 2 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill wstrzymał się
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka wstrzymał się
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Myśliborzu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 3 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa wstrzymał się
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill wstrzymał się
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka wstrzymał się
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wprowadzenia do porządku sesji punktu 4d: "Wybór Starosty Myśliborskiego; - wybór Komisji Skrutacyjnej; - głosowanie tajne; - podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Starosty Myśliborskiego." przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zamknięcia listy kandydatów na Starostę Myśliborskiego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa brak (nieobecność)
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zamknięcia listy kandydatów na członków Komisji Skrutacyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa przeciw
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru Komisji Skrutacyjnej przy wyborze Starosty Myśliborskiego w osobach: radna Wioletta Drzewińska, radna U. Sawicka, radny A.Mazepa, radny Andrzej Rudnicki, radna Danuta Patkowska, radny Mirosław Piwowarczyk przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Starosty Myśliborskiego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 4 5

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska przeciw
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel wstrzymał się
7 Zbigniew Marszałek wstrzymał się
8 Arkadiusz Mazepa przeciw
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz wstrzymał się
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka przeciw
17 Henryk Szpakowski przeciw
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wprowadzenia do porządku sesji punktu 4e: "Wybór Wicestarosty Myśliborskiego; - wybór Komisji Skrutacyjnej, - głosowanie tajne, - podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Wicestarosty Myśliborskiego" przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 0 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka przeciw
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wprowadzenia do porządku sesji punktu: 4f) "Wybór członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu; - wybór Komisji Skrutacyjnej, - głosowanie tajne, - podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu." przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 0 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka przeciw
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wprowadzenia do porządku sesji punktu: 4g) "Wybór kolejnego członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu; - wybór Komisji Skrutacyjnej, - głosowanie tajne, - podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu." przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 0 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka przeciw
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wprowadzenia do porządku sesji punktu: 4h) "Wybór kolejnego członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu; - wybór Komisji Skrutacyjnej, - głosowanie tajne, - podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu." przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 0 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka przeciw
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wprowadzenia do porządku sesji punktu: 4i) "Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zatrudnienie członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu." przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 0 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka przeciw
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zamknięcia listy kandydatów na członków Komisji Skrutacyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru Komisji Skrutacyjnej przy wyborze Wicestarosty Myśliborskiego w osobach: radny Mirosław Piwowarczyk, radny Andrzej Królikowski, radny Andrzej Rudnicki. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska za
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa za
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill wstrzymał się
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Wicestarosty Myśliborskiego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 5 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska brak (nieobecność)
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel wstrzymał się
7 Zbigniew Marszałek wstrzymał się
8 Arkadiusz Mazepa brak (nieobecność)
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz wstrzymał się
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka brak (nieobecność)
17 Henryk Szpakowski wstrzymał się
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zamknięcia listy kandydatów na członków Komisji Skrutacyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska brak (nieobecność)
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa brak (nieobecność)
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka brak (nieobecność)
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru Komisji Skrutacyjnej przy wyborze członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu w osobach: radna Danuta Patkowska, radny Mirosław Piwowarczyk, radny Andrzej Rudnicki przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska brak (nieobecność)
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa brak (nieobecność)
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill wstrzymał się
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka brak (nieobecność)
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 5 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska brak (nieobecność)
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel wstrzymał się
7 Zbigniew Marszałek wstrzymał się
8 Arkadiusz Mazepa brak (nieobecność)
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz wstrzymał się
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka przeciw
17 Henryk Szpakowski wstrzymał się
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zamknięcia listy kandydatów na członków Komisji Skrutacyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska brak (nieobecność)
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa brak (nieobecność)
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru Komisji Skrutacyjnej przy wyborze członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu w osobach: radna Danuta Patkowska, radny Mirosław Piwowarczyk, radny Andrzej Rudnicki. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska brak (nieobecność)
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa brak (nieobecność)
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill wstrzymał się
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka brak (nieobecność)
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 5 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska brak (nieobecność)
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel przeciw
7 Zbigniew Marszałek wstrzymał się
8 Arkadiusz Mazepa brak (nieobecność)
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz przeciw
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill wstrzymał się
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka wstrzymał się
17 Henryk Szpakowski wstrzymał się
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie zamknięcia listy kandydatów na członków Komisji Skrutacyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska brak (nieobecność)
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa brak (nieobecność)
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill za
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka za
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie wyboru Komisji Skrutacyjnej przy wyborze członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu w osobach: radna Danuta Patkowska, radny Mirosław Piwowarczyk, radny Ryszard Wiśniak. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 1 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska brak (nieobecność)
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński za
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel za
7 Zbigniew Marszałek za
8 Arkadiusz Mazepa brak (nieobecność)
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz za
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka wstrzymał się
17 Henryk Szpakowski za
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 6 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska brak (nieobecność)
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel wstrzymał się
7 Zbigniew Marszałek wstrzymał się
8 Arkadiusz Mazepa brak (nieobecność)
9 Mariusz Norsesowicz za
10 Waldemar Pacewicz wstrzymał się
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill wstrzymał się
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka przeciw
17 Henryk Szpakowski wstrzymał się
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

w sprawie podjęcia uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zatrudnienie członka Zarządu Powiatu w Myśliborzu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
9 4 3

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Wioletta Drzewińska brak (nieobecność)
2 Robert Dudek za
3 Józef Faliński wstrzymał się
4 Tomasz Jarema za
5 Andrzej Królikowski za
6 Mariusz Kuziel wstrzymał się
7 Zbigniew Marszałek wstrzymał się
8 Arkadiusz Mazepa brak (nieobecność)
9 Mariusz Norsesowicz brak (nieobecność)
10 Waldemar Pacewicz przeciw
11 Danuta Patkowska za
12 Mirosław Piwowarczyk za
13 Andrzej Potyra za
14 Alicja Prill przeciw
15 Andrzej Rudnicki za
16 Urszula Sawicka przeciw
17 Henryk Szpakowski wstrzymał się
18 Ryszard Wiśniak za
19 Krystyna Wyszyńska za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu:
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji:
Ostatnia aktualizacja: