760/2013 w sprawie sprzedaży zdemontowanych grzejników i rur w budynku przy ul. Północnej 15 w Myśliborzu

Zgłoszona przez Pana Tadeusza Maćkałę  interpelacja na XXXVII sesji Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 27 czerwca br.

 

 w sprawie sprzedaży zdemontowanych grzejników i rur w budynku przy ul. Północnej 15 w Myśliborzu:

 

Treść zapytania: W dniu 20 stycznia Józef Getman zaproponował, aby oszacować ilość grzejników, rur znajdujących się w budynku przy ul. Północnej 15 w Myśliborzu oraz ogłosić przetarg na demontaż. Zarząd Powiatu przychylił się do propozycji członka Zarządu Józefa Getmana. Firma, która w budynku przy ul. Północnej 15 wykonywała roboty budowlane miała zdemontować dotychczasowe grzejniki oraz rury i w wydzielonym jednym pomieszczeniu je gromadzić. Odpowiednia komisja inwetaryzacyjna miała oszacować ilość zdemontowanego sprzętu i ogłosić przetarg. Czy propozycja Józefa Getmana została zrealizowana? Czy powołano komisję? Kto był w jej składzie, Czy oszacowano wartość zdemontowanego złomu. Jakie uzyskano środki ze sprzedaży zdemontowanych grzejników i rur?

 

 

 

Treść udzielonej odpowiedzi :

Informuję, że propozycja przedstawiona na posiedzeniu Zarządu Powiatu w dniu 20 stycznia 2011 roku nie została ostatecznie zrealizowana, ponieważ nie powołano Komisji Inwentaryzacyjnej do oszacowania ilości zdemontowanego sprzętu oraz nie ogłoszono przetargu na jego sprzedaż.

Uzyskany przy remoncie - w latach 2009-2012 - złom został przekazany do punktu skupu. Ze sprzedaży złomu uzyskano dochód w wysokości 5.188,12 zł.

Powyższa metoda była stosowana przez tut. Urząd również w latach wcześniejszych.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Sobiegraj 09-08-2013 08:03
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dagmara Gembiak 09-08-2013
Ostatnia aktualizacja: - 09-08-2013 08:03